Bakan AKAR’dan,Vali NAYİR’e ziyaret

İlimize teşrif eden Milli Savunma Bakanı Sayın Hulusi Akar, 1. Ana Bakım Merkez Komutanlığındaki Tank Palet Fabrikasında temaslarda bulunduktan sonra Vali Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyaret etti. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar ve Bakan Yardımcısı Muhsin Dere’nin de eşlik ettiği ziyarette; Vali Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan […]

 Bakan AKAR’dan,Vali NAYİR’e ziyaret

04.01.2019 - 17:42

Güncelleme : 04.01.2019 - 17:42

İlimize teşrif eden Milli Savunma Bakanı Sayın Hulusi Akar, 1. Ana Bakım Merkez Komutanlığındaki Tank Palet Fabrikasında temaslarda bulunduktan sonra Vali Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyaret etti.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar ve Bakan Yardımcısı Muhsin Dere’nin de eşlik ettiği ziyarette; Vali Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Vali Yardımcıları ve protokol üyeleri tarafından Valilik önünde karşılanan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, günün anısına Şeref Defterini imzaladıktan sonra makama geçti.

Bakan Akar ile birlikte Genelkurmay Başkanı Org. Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Org. Dündar ve Bakan Yardımcısı Dere’yi İlimizde ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirten Vali Nayir, Sakarya’ya dair genel bilgiler verdi.

Sakarya’nın her açıdan önemli bir konumda bulunduğunu ifade eden Bakan Akar, Vali Nayir ile bir süre görüştükten sonra İlimizden ayrıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın