Ekrem Yüce,SAÜ’de final sınavlarına hazırlanan öğrencilere çorba ikram etti.

SAÜ’de final sınavlarına hazırlanan öğrencilere çorba ikramında bulunan AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Öğrenci arkadaşlarımıza sınavlarında başarılar diliyorum. Sakarya’nın ve ülkemizin geleceğinde söz sahibi olacak gençlerimizdir. İnşallah Sakarya gençlerin azmiyle daha da güzel yarınlara ulaşacak” dedi. AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sakarya Üniversitesi’ni ziyaret etti. İlk olarak […]

 Ekrem Yüce,SAÜ’de final sınavlarına hazırlanan öğrencilere çorba ikram etti.

04.01.2019 - 17:51

Güncelleme : 04.01.2019 - 17:51

SAÜ’de final sınavlarına hazırlanan öğrencilere çorba ikramında bulunan AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Öğrenci arkadaşlarımıza sınavlarında başarılar diliyorum. Sakarya’nın ve ülkemizin geleceğinde söz sahibi olacak gençlerimizdir. İnşallah Sakarya gençlerin azmiyle daha da güzel yarınlara ulaşacak” dedi.

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sakarya Üniversitesi’ni ziyaret etti. İlk olarak SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan’ı ziyaret eden Başkan Adayı Yüce, yeni dönemde şehre kazandırmak istediği projelere ilişkin görüş alış verişinde bulundu. Rektör Savaşan, Yüce’ye başarı dileklerini iletti.

Bilimin ışığı

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yüce, “SAÜ Rektörümüz Prof. Dr. Fatih Savaşan’ı ziyaret ettik. Üniversitemiz şehrimizin önemli bir markası, bilimin üretildiği merkezdir. Biz de yeni dönemde tüm projelerimize bilimsel açıdan yaklaşarak, sağlam temeller üzerine inşa edeceğiz. Biz; şehrimizi tüm dinamikleriyle birlikte geleceğe hazırlayacak, her iki üniversitemizle de işbirliği içerisinde çalışacağız” dedi.

Tecrübe ve bilgi paylaşımı

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yüce, SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan ile birlikte final sınavlarına hazırlanan öğrencilere çorba ikramında bulundu. Gençlere sınavlarında başarılar dileyen Başkan Adayı Yüce, “Sakarya’nın ve ülkemizin geleceğinde söz sahibi olacak gençlerimizdir. Genç arkadaşlarımızla tecrübe ve bilgi paylaşımında bulunduk. Talep ve isteklerine ilişkin istişareler gerçekleştirdik. İnşallah Sakarya gençlerin azmiyle daha da güzel yarınlara kavuşacak” dedi. Ekrem Yüce, programı kapsamında öğrenci konseyini ziyaret ederek öğrencilerin istek ve taleplerini dinledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın