Arifiye’de CHP ve Saadet Partisi yerel seçimler için fikir alışverişinde bulundu

Yaklaşan yerel seçimler öncesi Arifiye’de Başkan adaylarının siyasi partilerde netleşmeye başlaması üzerine,partiler arası ikli görüşmelerde başladı. CHP Arifiye İlçe Örgütü ile Arifiye Saadet Partisi ilçe yöneticileri arasında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. CHP Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile bu fikir alışverişini duyurdu. İlgili Haber Milli Trenin testi 29 Mayıs’ta Başkan […]

 Arifiye’de CHP ve Saadet Partisi yerel seçimler için fikir alışverişinde bulundu

05.01.2019 - 12:18

Güncelleme : 05.01.2019 - 12:24

Yaklaşan yerel seçimler öncesi Arifiye’de Başkan adaylarının siyasi partilerde netleşmeye başlaması üzerine,partiler arası ikli görüşmelerde başladı.

CHP Arifiye İlçe Örgütü ile Arifiye Saadet Partisi ilçe yöneticileri arasında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

CHP Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile bu fikir alışverişini duyurdu.

Başkan Gökpınar yaptığı paylaşımda;’Bugün Yerel Seçim çalışmaları çerçevesinde Saadet Partisi Arifiye Belediye Başkan adayı, il yöneticileri ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile Arifiye ve ülke meseleleriyle ilgili fikir alışverişi yaptık.Arifiye’mizin iyi yönetilmediği komşu ilçelerle kıyaslandığında her geçen gün değer kaybettiğini ve 31 Mart yerel seçimlerinde bu kötü gidişe dur demenin vaktinin geldiğine hem fikir olundu.’ ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Arifiye Belediye Başkan Adayı İsmail Kul ise,’Yerel Seçim çalışmaları çerçevesinde bu akşam CHP Arifiye İlçe Teşkilatı ile bir araya geldik. Özelde Arifiye, genelde ise ülke meseleleriyle ilgili fikir alışverişi yaptık. Kendilerine sıcak samimi misafirperverliklerinden ötürü teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu olumlu havanın tüm seçim atmosferi süresince devam etmesini temenni ediyoruz.’dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın