Ekrem Yüce,Sakarya’da faaliyet gösteren STK’ların yöneticileri ile bir araya geldi.

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sakarya’da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkan ve yöneticileri ile bir araya geldi. Birlik ve Beraberlikten Güç Doğar AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Sakarya’da faaliyetlerine hali hazırda devam eden 65 STK’nın Başkan ve yöneticisi karşıladı. Kahvaltılı toplantıya katılım yoğundu. Toplantı başlangıcında her katılımcı […]

 Ekrem Yüce,Sakarya’da faaliyet gösteren STK’ların yöneticileri ile bir araya geldi.

06.01.2019 - 17:39

Güncelleme : 06.01.2019 - 17:39

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sakarya’da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkan ve yöneticileri ile bir araya geldi.

Birlik ve Beraberlikten Güç Doğar

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Sakarya’da faaliyetlerine hali hazırda devam eden 65 STK’nın Başkan ve yöneticisi karşıladı. Kahvaltılı toplantıya katılım yoğundu. Toplantı başlangıcında her katılımcı kendisini tanıtarak, görevli bulunduğu kuruluşun faaliyetlerinin özetini yaptı.

Her Yönden Güçlü Bir Sakarya

Güçlü şehirlerin birlik ve berberlikten geçtiğini dile getiren Yüce; “İşte burada olduğu gibi Sakarya’da faaliyetlerine devam eden tüm STK’lar aslında toplumun çok önemli bir gmrev açığını yerine getirmektedir. Sizler birer gönüllü olarak bu işlere kendinizi vakfetmişsiniz bu çok erdemli bir tavırdır. Biz de Sakarya için tüm kesimlerle ortak payda çerçevesinde birleşerek proje ve çalışmalarımızı yürüteceğiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın