”Siz gönderin, biz yayınlayalım.”

WhatsApp haber hattımız sizlerin sesi olarak hizmetinizde olmaya devam ediyor.Arifiye’nin ‘Hür Sesi’ olma yolunda hızla ilerleyen arifiyehaber.net sitemize  gün içinde karşılaştığınız, haber değeri taşıdığını düşündüğünüz fotoğraf, video ve bilgileri göndererek gönüllü muhabirimiz olabilir,sesinizi duyurabilirsiniz. Gönderdiğiniz haberler, taşıdığı öneme göre sitemizin anasayfa manşetinde de yer alabilir, manşet dışındaki kategorilerde de değerlendirilebilir. Her an her yerde karşılaştığınız […]

 ”Siz gönderin, biz yayınlayalım.”

06.01.2019 - 17:50

Güncelleme : 06.01.2019 - 17:50

WhatsApp haber hattımız sizlerin sesi olarak hizmetinizde olmaya devam ediyor.Arifiye’nin ‘Hür Sesi’ olma yolunda hızla ilerleyen arifiyehaber.net sitemize  gün içinde karşılaştığınız, haber değeri taşıdığını düşündüğünüz fotoğraf, video ve bilgileri göndererek gönüllü muhabirimiz olabilir,sesinizi duyurabilirsiniz.

Gönderdiğiniz haberler, taşıdığı öneme göre sitemizin anasayfa manşetinde de yer alabilir, manşet dışındaki kategorilerde de değerlendirilebilir.

Her an her yerde karşılaştığınız bir durumu cep telefonunuzla görüntüleyebilir, videoya çekebilir ve konuyla ilgili tüm bilgileri yazdıktan sonra WhatsApp’ı kullanarak WhatsApp haber hattımızdan bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz haberi sizin isminizle, isminizin açıklanmasını istemiyorsanız ‘bir okuyucumuz’ şeklinde yayınlayabiliriz.

Yakınınızda meydana gelen büyük bir patlama, kaza, şiddet, sosyal sorumluluk projesi gibi her türlü olayı anında görüntüleyerek bizimle paylaşabilirsiniz.

Siz gönderin, biz yayınlayalım.

Sitemizde duyurmak istediğiniz sesinizi;

hattından,

yada haber@arifiyehaber.net e-mail adresimizden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Sosyal Medya Takip Adreslerimiz

https://www.facebook.com/arifiyehaber

Google ARİFİYE HABER NET

twitter.com/arifiyehabernet

Hep birlikte, her şey güzel Arifiye’miz için…

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın