13 ilçede okullar tatil edildi.

Sakarya ilindeki yoğun kar yağışı nedeniyle şu an itibariyle 8 ilçede; Akyazı, Karasu, Kocaali, Kaynarca, Söğütlü, Ferizli, Hendek, Karapürçek ilçelerindeki okullarda eğitime bir gün ara verildi. Yenikent bölgesindeki kar yağışının yoğun olması nedeniyle Adapazarı ilçesine bağlı Camili, Karaman ve Korucuk Mahallelerindeki okullarda egitime bir gün ara verildi. Ayrıca Adapazarı, Serdivan, Erenler, Sapanca ilçelerine bağlı okullardaki […]

 13 ilçede okullar tatil edildi.

08.01.2019 - 10:34

Güncelleme : 09.01.2019 - 12:53

Sakarya ilindeki yoğun kar yağışı nedeniyle şu an itibariyle 8 ilçede;
Akyazı, Karasu, Kocaali, Kaynarca, Söğütlü, Ferizli, Hendek, Karapürçek ilçelerindeki okullarda eğitime bir gün ara verildi.

Yenikent bölgesindeki kar yağışının yoğun olması nedeniyle Adapazarı ilçesine bağlı Camili, Karaman ve Korucuk Mahallelerindeki okullarda egitime bir gün ara verildi.

Ayrıca Adapazarı, Serdivan, Erenler, Sapanca ilçelerine bağlı okullardaki taşımalı öğrenciler için de eğitime bir gün ara verildi.

Sakarya’da etkili olan kar yağışı okulların tatil olmasına neden oldu. Gece saatlerinde etkisini arttıran kar yağışı sonrasında 13 ilçede okullar tatil edildi. Adapazarı ilçesine bağlı Camili, Karaman ve Korucuk Mahallelerindeki okullar ile Karasu, Kocaali, Kaynarca, Söğütlü, Ferizli ve Hendek ilçelerinin tamamında eğitime 1 gün ara verildi. Ayrıca Adapazarı, Serdivan, Erenler, Sapanca, Karapürçek ve Akyazı ilçelerine bağlı okullardaki taşımalı öğrenciler için de eğitime bir gün ara verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın