Burhan EKEN Cumhuriyet Mahallesi Muhtar adayı oldu

Yerel seçimlere doğru hızla yaklaşılırken Mahallelerde  Muhtar aday adaylarının sayısı hızla artıyor.Cumhuriyet Mahallesi sakinlerinden Burhan Eken’de Muhtarlık için aday oldu. İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi Muhtar adayı Burhan Eken yaptığı açıklamada; ‘Kıymetli Arifiye Cumhuriyet Mahalleli Hemşehrilerim. Yaşamımın bir parçası haline gelen hizmet anlayışımı kaldığım yerden devam ettirmek için yola çıktım. Doğduğum büyüdüğüm ve iş hayatıma devam ettiğim […]

 Burhan EKEN Cumhuriyet Mahallesi Muhtar adayı oldu

10.01.2019 - 16:27

Güncelleme : 10.01.2019 - 16:28

Yerel seçimlere doğru hızla yaklaşılırken Mahallelerde  Muhtar aday adaylarının sayısı hızla artıyor.Cumhuriyet Mahallesi sakinlerinden Burhan Eken’de Muhtarlık için aday oldu.

İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi Muhtar adayı Burhan Eken yaptığı açıklamada;

‘Kıymetli Arifiye Cumhuriyet Mahalleli Hemşehrilerim.
Yaşamımın bir parçası haline gelen hizmet anlayışımı kaldığım yerden devam ettirmek için yola çıktım.
Doğduğum büyüdüğüm ve iş hayatıma devam ettiğim mahalleme daha önceden olduğu gibi yine hizmet etmek istiyorum.
Şahsıma gösterilen ilgi ve alakayı karşılıksız bırakmak istemedim.
Yaptığımız hizmetleri unutmayan kadirşinas hemşehrilerimin talepleri, büyüklerimin yol göstericiliği ve arkadaşlarımın dinamizmi ile hizmet kalitesini ve seviyesini arttırmak arzusundayım.
Halka hizmet etmenin hakka hizmet etmek olduğunun bilincindeyim, bu düstur ile hakkın rızasını kazanmak için var gücüm ile Cumhuriyet mahallemize hizmet edeceğime söz veriyorum.
Hizmet etmenin temel kuralının istişare olduğunun bilincindeyim, birlikte yönetmenin faydalarının daima olumlu sonuçlar verdiğini defalarca müşahede ettim ve faydalı olduğunu biliyorum.
Güçlü ve sosyal devletimizin halk’a en yakın kurumu olan muhtarlığın her geçen gün konumu daha da güçlenmektedir, muhtarlığın gücünün halka tam olarak aktarılmasının gerekli olduğunu düşünüyorum.
31 Mart 2019 Seçimlerin de Arifiye/ Cumhuriyet mahallesine muhtar adayıyım, desteklerinizi ve olumlu katkılarınız bekliyorum.
Tüm hemşehrilerimi saygı ve hürmetle selamlıyorum.’

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın