CHP Arifiye Başkan Aday Adayı CEBECİ,Esnaf ve vatandaşlarla bir araya geliyor…

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye Belediye Başkan Aday Adayı Muzaffer CEBECİ seçim çalışmaları içinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Adayı Muzaffer CEBECİ Arifiye ilçesinde esnaf ve vatandaş ile bir araya gelerek 31 Mart mahalli idareler seçimi için destek istedi. İlk önce esnafları ziyaret eden Muzaffer CEBECİ ve ilçe başkanı Ali GÖKPINAR daha […]

 CHP Arifiye Başkan Aday Adayı CEBECİ,Esnaf ve vatandaşlarla bir araya geliyor…

11.01.2019 - 12:16

Güncelleme : 11.01.2019 - 12:16

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye Belediye Başkan Aday Adayı Muzaffer CEBECİ seçim çalışmaları içinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
Başkan Adayı Muzaffer CEBECİ Arifiye ilçesinde esnaf ve vatandaş ile bir araya gelerek 31 Mart mahalli idareler seçimi için destek istedi.
İlk önce esnafları ziyaret eden Muzaffer CEBECİ ve ilçe başkanı Ali GÖKPINAR daha sonra TÜMEMEKDER derneğini ziyaret etti.Ziyarette dernek başkan yardımcısı Nedret AKOĞLU,dernek şube sekreteri Fatma AVCI hazır bulundular.
Dernek yöneticilerine 31 Mart sonrası döneminde emeklilerle ilgili yapacakları projeleri anlatan Muzaffer CEBECİ destek istedi.
Dernek başkan yardımcısı Nedret AKOĞLU Muzaffer CEBECİ’ye dernek olarak ziyaretten çok memnun olduklarını,emekliler için düşündüğü projelerin çok iyi olduğunu ve başarılar dilediğini belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın