Ak Parti Arifiye Belediye Başkan Adayı Yeniden İsmail KARAKULLUKÇU

Merakla beklenen  Ak parti  Sakarya ilçe Aday isim listeleri kulislere sızmaya başladı.Alınan son bilgilere göre Arifiye Belediye Başkanlığına Mevcut Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ile devam kararı alındığı. Başkan Adayı İsmail KARAKULLUKÇU ? İlgili Haber EYUDER 2019 yılı Faaliyetlerini Değerlendirdi. 1966 Adapazarı Arifiye doğumlu, ilk,orta ve lise öğrenimini Arifiye’de tamamladı.1985 yılında Bolu Eğitim Yüksek Okulunu, 1994 […]

 Ak Parti Arifiye Belediye Başkan Adayı Yeniden İsmail KARAKULLUKÇU

12.01.2019 - 17:30

Güncelleme : 12.01.2019 - 17:31

Merakla beklenen  Ak parti  Sakarya ilçe Aday isim listeleri kulislere sızmaya başladı.Alınan son bilgilere göre Arifiye Belediye Başkanlığına Mevcut Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ile devam kararı alındığı.

Başkan Adayı İsmail KARAKULLUKÇU ?

1966 Adapazarı Arifiye doğumlu, ilk,orta ve lise öğrenimini Arifiye’de tamamladı.1985 yılında Bolu Eğitim Yüksek Okulunu, 1994 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Yönetimi, Denetimi ve Ekonomisi Bölümünü, 1999 yılında da Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Eğitim Bilimleri alanında Yüksek Lisansını tamamladı. 1986 yılında Kahramanmaraş Topçalı Çakallı İlköğretim Okuluna öğretmen olarak atandı.1988 yılından 1994 yılına kadar Arifiye Arifbey İlköğretim Okulunda öğretmenlik, Müdür Yardımcılığı,1994 yılından günümüze kadar Manisa, Sakarya ve İstanbul illerinde İlköğretim Müfettişliği görevlerinde bulundu.1999-2004 yılları arasında Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğünde İlköğretim Müfettişleri Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü.

29 Mart 2009 tarihinde yapılan Mahalli İdareler seçimlerinde Arifiye Belediye Başkanlığına seçildi. Bu görevi beş yıl boyunca başarı ile yürüten Karakullukçu, 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçimlerinde yeniden aday olduğu Belediye Başkanlığına %65.5 gibi rekor bir oyla yeniden seçildi. Karakulukçu evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Arifiye; İsmail Karakullukçu

Adapazarı; Mutlu Işıksu

Erenler; Fevzi Kılıç

Sapanca; Özcan Özen

Geyve; Mevcut Devam Murat Kaya

Karasu: İshak Sarı

Söğütlü: Koray Oktay Özten

Pamukova; Mevcut Devam Cevat Keser

Taraklı; İbrahim Pilavcı (MHP) (Cumhur İttifakı)

Kaynarca; Murat Kefli

Kocaali;Mevcut Devam Ahmet Acar

Karapürçek; Mevcut Devam Orhan Yıldırım

Akyazı; Bilal Soykan

Hendek; Ali Kemal Sofu

Ferizli-İsmail Gündoğdu

Serdivan: Mevcut Devam Yusuf Alemdar

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

  • Arifiyeli dedi ki:

    Cumhur başkanlığında Recep Tayyip Erdoğan’a verdim vekilliklte MHP’ye ( üzülerek ) biz ak parti ye destek vermek istedikçe onlar vermeyin diyor sana hakkımı helal etmiyorum Ali İhsan uncuoğlu Çiğdem ve belediyede size bu sefer oy yok siz Cumhur başkanına küfür eden adamları aday yapın ak parti anavatana döndü ve batıyor vebalı sizin boynunuza

  • Cihan dedi ki:

    Sen eger bu secimde yuzde 45 al secimde buyuk adamsin dicem sana. nasil olsa son donemim dicen ama Allah var unutma

  • Yargıç dedi ki:

    Desenize kaçak ve denetimsiz inşaatlara devam.