Ekrem Yüce, Şehrimize 1 milyon kitaplı kütüphane kazandıracağız

Faik Baysal Kütüphanesi’ni ziyaret ederek öğrencilerle buluşan AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, “31 Mart seçimlerinin ardından şehrimize 1 milyon kitaplı kütüphane kazandıracağımızın müjdesini paylaştık. İnşallah yeni Faik Baysal’lar, Sait Faik’ler, Necati Mert’ler ve nice isimler buradan yetişecek, kültür sanat dünyamıza ışık tutacak” dedi. AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem […]

 Ekrem Yüce, Şehrimize 1 milyon kitaplı kütüphane kazandıracağız

14.01.2019 - 17:52

Güncelleme : 14.01.2019 - 17:52

Faik Baysal Kütüphanesi’ni ziyaret ederek öğrencilerle buluşan AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, “31 Mart seçimlerinin ardından şehrimize 1 milyon kitaplı kütüphane kazandıracağımızın müjdesini paylaştık. İnşallah yeni Faik Baysal’lar, Sait Faik’ler, Necati Mert’ler ve nice isimler buradan yetişecek, kültür sanat dünyamıza ışık tutacak” dedi.

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Faik Baysal Kütüphanesi’ni ziyaret etti. Kitap okuyan ve sınavlara hazırlanan öğrencilere kolaylıklar dileyen Başkan Adayı Ekrem Yüce, sohbet ettiği öğrencilerin memleketlerine dair düşüncelerini aldı. Faik Baysal Kütüphanesi’nin şehrin kültürel yaşantısında büyük öneme sahip olduğunu da ifade eden Yüce, 1 milyon kitaplı kütüphanenin de yeni dönem projeleri arasında yer aldığını kitapseverlere müjdeledi.

1 milyon kitaplı kütüphane

Faik Baysal Kütüphanesi’nin kitap dostlarına sunduğu imkanların çok değerli olduğunu dile getiren Başkan Adayı Yüce, “Şehrimizin yetiştirdiği değerli bir isim olan Faik Baysal’ın adı böylesine nezih bir mekanda yaşatılıyor. Biz de 31 Mart seçimlerinin ardından şehrimize 1 milyon kitaplı kütüphane kazandıracağımızın müjdesini paylaştık. İnşallah yeni Faik Baysal’lar, Necati Mert’ler, Sait Faik’ler buradan yetişecek, kültür sanat dünyamıza ışık tutacak” dedi. Başkan Adayı Yüce, öğrencilerin talep ve önerilerini de dinledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın