Ekrem Yüce, “Gençler olarak çok çalışmalı, hedeflerinize odaklanmalısınız.”

Türkiye Öğrenci Meclis Başkanları Kültür ve Gençlik Kurultayına katılacak öğrencilerle bir araya gelen Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Gençler olarak çok çalışmalı, hedeflerinize odaklanmalısınız. Ülkemiz, şehrimiz için bizler de edindiğimiz tecrübe ve birikim ile gençlerle el ele verecek, daha güzel yarınlara ulaşacağız” dedi. AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, GençSimder tarafından Türkiye Öğrenci […]

 Ekrem Yüce, “Gençler olarak çok çalışmalı, hedeflerinize odaklanmalısınız.”

15.01.2019 - 18:57

Güncelleme : 15.01.2019 - 18:57

Türkiye Öğrenci Meclis Başkanları Kültür ve Gençlik Kurultayına katılacak öğrencilerle bir araya gelen Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Gençler olarak çok çalışmalı, hedeflerinize odaklanmalısınız. Ülkemiz, şehrimiz için bizler de edindiğimiz tecrübe ve birikim ile gençlerle el ele verecek, daha güzel yarınlara ulaşacağız” dedi.

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, GençSimder tarafından Türkiye Öğrenci Meclis Başkanları Kültür ve Gençlik Kurultayına katılacak öğrencilerle bir araya geldi. SİMDER Başkanı Yahya Bakır, Adapazarı İmam Hatip Lisesi Müdürü Mustafa Bulut ve genç liselilerin yer aldığı buluşmada Başkan Adayı Yüce, öğrencilere başarılar dileyerek Kültür ve Gençlik Kurultayı’na ilişkin bilgiler aldı.

Değerlendirme toplantısı

SİMDER Başkanı Yahya Bakır, “Türkiye Öğrenci Meclis Başkanları Kültür ve Gençlik Kurultayına katılacak İmam Hatip Liseleri okul başkanlarımız ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ekrem Yüce de toplantımıza iştirak etti. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Çok çalışmalı hedeflerinize odaklanmalısınız

Gençlerle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Okulunuzun değerini çok iyi bildiğinize eminim. Bende İmam Hatip Lisesi mezunuyum. Bu kültür ile yetiştim. Sizlerin de bu kültür ile hayat geçirmenizi temenni ediyorum. Gençler olarak çok çalışmalı, hedeflerinize odaklanmalısınız. Ülkemiz, şehrimiz sizler gibi başarılı gençlerin omuzlarında yükselecek” dedi.

Her alanda kendinizi geliştirin

Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Gençler olarak bugünler şekillendiğiniz, yoğrulduğunuz zamanlar. Her anınızı kendinizi geliştirmeye, yetiştirmeye çalışmalısınız. Ülkemizin farklı yerlerinde çok uzun yıllar çeşitli görevlerde bulundum. Şimdi ise doğduğum, büyüdüğüm topraklara hizmet için buradayım. Edindiğim tecrübe ve birikimim ile gençlerle el ele verecek, daha güzel yarınlara ulaşacağız” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın