İl Başkanı TEVER ”Sakarya’da en yüksek oyu alacağız”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya’daki coşkundan ötürü şehirden memnun ayrıldığını ifade eden AK Parti İl Başkanı Yunus, “Onun direktifleri doğrultusunda tüm teşkilatlarımızla çok çalışacağız ve Sakarya’da en yüksek oyu alacağız” dedi. Memnun ayrıldı İlgili Haber Sapanca-Arifiye yolunda feci kaza AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile […]

 İl Başkanı TEVER ”Sakarya’da en yüksek oyu alacağız”

15.01.2019 - 12:40

Güncelleme : 15.01.2019 - 12:40

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya’daki coşkundan ötürü şehirden memnun ayrıldığını ifade eden AK Parti İl Başkanı Yunus, “Onun direktifleri doğrultusunda tüm teşkilatlarımızla çok çalışacağız ve Sakarya’da en yüksek oyu alacağız” dedi.

Memnun ayrıldı

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile yapılan ‘Aday Tanıtım Toplantısı’nın büyük bir coşku ile tamamlandığını da belirten AK Parti İl Başkanı YunusTever, “ Cumhurbaşkanımız şehrimizden çok memnun bir şekilde ayrıldı. Sakarya’da alacağımız en yüksek oyla onu bir kez daha mutlu edeceğiz. Bundan sonraki süreçte tüm teşkilatlarımız ve Belediye Başkan Adaylarımız ile birlikte Sakarya’da en iyi sonucu almak için tüm gücümüz ile çalışacağız” ifadelerini kullandı.

İlçelerde temayül

Tever ayrıca 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Belediye Başkan Aday Adayı olmak için istifa eden ilçe başkanlarının yerlerinin doldurulması için çalışmalar başladı. 7 ilçede başkanların belirlenmesi için temayül yapıldığını ifade eden Tever, “ 5 Koordinatör Milletvekilimiz ilçelerdeki çalışmalarına başladı. Teşkilat mensupları başkan olmasını istedikleri 3 ismi bildirecekler. Temayülün ardından başkan adayları genel merkez tarafından değerlendirmeye alınacak ve sonuçlar kısa süre içinde açıklanacak” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın