Kaymakamımız Dınkırcı,Boru Hattı Patlamasından Etkilenen Mahallelerimizde İncelemede bulundu

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Erenler Değirmendere Mahallesinde meydana gelen doğalgaz patlamasının Arifiye Çınardibi ve Kemaliye Mahallelerinde de hissedilmesi sonucu Erenler Değirmendere Mahallesine beraberinde İlçe Jandarma Komutanı J.Asb.Kd.Bçvş. Yavuz Erdal Türkgenci, Karakol Komutanı Bçşv. Özgür Çevik ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hakan Tanıl ile birlikte yerinde incelemelerde bulundu. Olay yerinde Erenler Kaymakamı Salih Karabulut […]

 Kaymakamımız Dınkırcı,Boru Hattı Patlamasından Etkilenen Mahallelerimizde İncelemede bulundu

15.01.2019 - 12:34

Güncelleme : 15.01.2019 - 12:34

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Erenler Değirmendere Mahallesinde meydana gelen doğalgaz patlamasının Arifiye Çınardibi ve Kemaliye Mahallelerinde de hissedilmesi sonucu Erenler Değirmendere Mahallesine beraberinde İlçe Jandarma Komutanı J.Asb.Kd.Bçvş. Yavuz Erdal Türkgenci, Karakol Komutanı Bçşv. Özgür Çevik ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hakan Tanıl ile birlikte yerinde incelemelerde bulundu.

Olay yerinde Erenler Kaymakamı Salih Karabulut ile de istişarede bulunan Sayın Kaymakamımız, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut ve vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulunduktan sonra patlamanın hissedildiği İlçemiz Kemaliye ve Çınardibi Mahallelerinde incelemelerde bulunarak Kemaliye Muhtarı Erol Maden, Çınardibi Muhtarı Tuncay Kaya ve vatandaşlarla görüşerek talep, isteklerini sorarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ayrıca her iki mahallede de tarım, hayvancılık, eğitim, sağlık konuları üzerinde durarak yaklaşan karne tatili nedeniyle öğretmen-öğrenci- veli koordinasyonu içerisinde olunmasını dersleri iyi olmayan öğrenciler için sömestr tatilinin iyi bir fırsat olduğunu ve ikinci dönemde öğrencilere destek olunmasını belirtti.

Vatandaşlarla sohbet eden Sayın Kaymakamımız, Sayın Valimiz Ahmet Hamdi Nayir’in de geçmiş olsun dileklerini vatandaşlarımıza ileterek devlet-milet işbirliği içinde hizmet etmenin temel esasları olduğunu kamu hizmet kapısının her an vatandaşlarımıza açık olduğunu bir kez daha ifade etmişlerdir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın