MHP İl Başkanı AKAR,’31 Mart gecesi Cumhur ittifakının zaferiyle sonuçlanacak’

İl Başkanımız Ahmet Ziya Akar, İlçe Başkanları ve Belediye Başkan Aday Adaylarız ile İl Teşkilatında bir araya geldi. İl Başkanı Akar: “Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle AK Parti Sakarya teşkilatının düzenlemiş olduğu aday tanıtım toplantısına katıldık. İçerisinde Taraklı ilçemizden ittifakın adayı olarak seçimlere girecek olan sayın İbrahim Pilavcı’nın da bulunduğu tüm adayların Cumhur İttifakının yereldeki başarısı için […]

 MHP İl Başkanı AKAR,’31 Mart gecesi Cumhur ittifakının zaferiyle sonuçlanacak’

15.01.2019 - 12:51

Güncelleme : 15.01.2019 - 12:51

İl Başkanımız Ahmet Ziya Akar, İlçe Başkanları ve Belediye Başkan Aday Adaylarız ile İl Teşkilatında bir araya geldi.


İl Başkanı Akar: “Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle AK Parti Sakarya teşkilatının düzenlemiş olduğu aday tanıtım toplantısına katıldık.

İçerisinde Taraklı ilçemizden ittifakın adayı olarak seçimlere girecek olan sayın İbrahim Pilavcı’nın da bulunduğu tüm adayların Cumhur İttifakının yereldeki başarısı için ellerinden gelen gayreti göstereceklerine dair güvenimiz tamdır.

Yüce Allah’ın izniyle, 31 Mart gecesi Cumhur ittifakının zaferiyle sonuçlanacak, Türkiye girdiği beka mücadelesinde önemli bir engeli aşacak, Türk ve Türkiye düşmanlarına gereken cevabı vererek geleceğe emin adımlarla ilerleyecektir.

Cumhur İttifakı kapsamında adaylıkları son bulan değerli aday adaylarımıza, bugüne dek yaptıkları çalışmalar, süreç itibariyle gösterdikleri olgunluk ve Ülkücü duruştan dolayı teşekkür ediyoruz. Kenetlendik ve Meclis üyesi adaylarımızın yapacakları siyasi çalışmalarında yanlarında olarak, Milliyetçi Hareket Partisi’nin belediye meclislerinde güçlü şekilde temsili için gerekli çabayı göstereceğiz” dedi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

  • Nevzat Demirkan dedi ki:

    Sayın başkanım ve diğer teskilat yöneticilerinin matematik ile sorunları olduğunu sanıyorum. Sakarya’da MHP nin oyu birtek Taraklı yi alacak kadarsa ve ittifak bunu gerektiriyorsa sebebini bilmek bizimde hakkımız.