İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesini Ziyaret Etti.

İlçe Kaymakamımız Sayın Bekir Dınkırcı, Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Kaymakamımız, okul girişinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Nazmi Erman, Sabri Mercan, Okul Müdürü Eray Uğur Çam tarafından karşılandı. İdareciler Kaymakamımıza okulun genel durumu ve talepleri ile ilgili bilgiler verdi. İlgili Haber Hürriyet Gazetesi Yazarı […]

 İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesini Ziyaret Etti.

16.01.2019 - 11:09

Güncelleme : 16.01.2019 - 11:09

İlçe Kaymakamımız Sayın Bekir Dınkırcı, Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Kaymakamımız, okul girişinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Nazmi Erman, Sabri Mercan, Okul Müdürü Eray Uğur Çam tarafından karşılandı.

İdareciler Kaymakamımıza okulun genel durumu ve talepleri ile ilgili bilgiler verdi.

Kaymakamımız  isteklerin ilgili makamlara arz edilerek gerekli çalışmaların takipçisi olacağını ifade etti.

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, daha sonra bazı sınıfları dolaşarak öğrencilerle sohbet etti. Eğitim alanında öğretmen-öğrenci-veli koordinasyonu içerisinde olunmasının, sosyal etkinlikler, kariyer günleri, rehberlik hizmetlerinin önemine vurgu yaptı.

Öğrencilerin yarıyıl tatilini kutlayan Kaymakamımız Dınkırcı, karnesi iyi olmayan öğrenciler için yarıyıl tatilinin bir fırsat olduğunu dile getirerek ikinci dönemde öğrencilere destek olunmasını belirtti ,öğrencilerle bilgi ve tecrübelerini de paylaşarak kendilerine başarılar diledi.

Daha sonra okulun yatılı pansiyonuna geçerek burada incelemelerde bulunan Kaymakamımız Dınkırcı, Pansiyonda yetkililerden bilgi alarak özellikle mutfak, gıda depolama, yemek pişiriminde ve okul güvenliğinde hassas olunması gerektiğinin önemine vurgu yaptı.

Kaymakamımız Dınkırıcı ,okul yetkililerine teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın