Başkan Adayı Ekrem Yüce, Asker Hafız Mehmet Eren Hocaefendi’yi Anma programına katıldı.

Asker Hafız Mehmet Eren Hocaefendi’yi Anma programına katılan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Asker Hafız Mehmet Eren hocamızı rahmet ve minnetle anıyoruz. Allah kelamının hıfz edilmesinde çok hizmetleri olan ve binlerce talebe yetiştiren alimlerimize hürmet ve saygımız sonsuzdur” dedi. AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Adapazarı Belediye tarafından düzenlenen Asker Hafız Mehmet Eren […]

 Başkan Adayı Ekrem Yüce, Asker Hafız Mehmet Eren Hocaefendi’yi Anma programına katıldı.

19.01.2019 - 19:15

Güncelleme : 19.01.2019 - 19:16

Asker Hafız Mehmet Eren Hocaefendi’yi Anma programına katılan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Asker Hafız Mehmet Eren hocamızı rahmet ve minnetle anıyoruz. Allah kelamının hıfz edilmesinde çok hizmetleri olan ve binlerce talebe yetiştiren alimlerimize hürmet ve saygımız sonsuzdur” dedi.

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Adapazarı Belediye tarafından düzenlenen Asker Hafız Mehmet Eren Hocaefendi’yi Anma ve Kuran’ın İzinde Hafız Asker Mehmet Eren kitabının dağıtım programına katıldı. Orhangazi Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda Türkiye’nin dört bir yanından Hafız Mehmet Eren’in yetiştirdiği talebeleri anmak için buluştu. Adapazarı İmam Hatip Lisesi ve Tozlu Camii’nin yapımında emekleri olan, Sakarya, Edirne, Amasya ve Kocaeli Müftülüğü görevlerinde bulunan Hafız Mehmet Eren, dualarla anıldı.

Rahmet ve minnet

Hafız Mehmet Eren’in anma programında konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Şehrimizin önemli kanaat önderlerinden Asker Hafız Mehmet Eren hocamızı rahmet ve minnetle anıyoruz. Allah kelamının hıfz edilmesinde çok hizmetleri olan ve binlerce talebe yetiştiren alimlerimize hürmet ve saygımız sonsuzdur. Hocamızın kitabının basılmasında emeği geçenler teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın