Millet İttifakında Arifiye CHP’de

1 Mart Yerel Seçimlerinde Sakarya’da ittifak yapacak olan İyi Parti ve CHP’nin Sakarya’da hangi ilçelerde aday göstereceği belli oldu. CHP Sakarya İl Başkanlığı 16 il.e başkanına aday gösterecekleri ilçeleri iletti. Buna göre 9 ilçede CHP, 7 ilçede ise İyi Parti aday gösterecek. CHP’nin aday göstereceği ilçeler Adapazarı Serdivan Karasu Sapanca Karapürçek Kaynarca Söğütlü Pamukova Arifiye […]

 Millet İttifakında Arifiye CHP’de

19.01.2019 - 14:29

Güncelleme : 19.01.2019 - 14:32

1 Mart Yerel Seçimlerinde Sakarya’da ittifak yapacak olan İyi Parti ve CHP’nin Sakarya’da hangi ilçelerde aday göstereceği belli oldu. CHP Sakarya İl Başkanlığı 16 il.e başkanına aday gösterecekleri ilçeleri iletti. Buna göre 9 ilçede CHP, 7 ilçede ise İyi Parti aday gösterecek.

CHP’nin aday göstereceği ilçeler

Adapazarı
Serdivan
Karasu
Sapanca
Karapürçek
Kaynarca
Söğütlü
Pamukova
Arifiye

İYİ PARTİnin aday göstereceği ilçeler

Hendek
Akyazı
Erenler
Kocaali
Geyve
Ferizli
Taraklı

İttifak adayları ile ilgili açıklamayı 19 Ocak Cumartesi günü CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’un yapması bekleniyor.

Bilindiği gibi CHP’ye bırakılan Serdivan, Sapanca, Kaynarca, Karapürçek ve Karasu ilçelerinde parti zaten adaylarını açıklamıştı. İyi Parti’ye bırakılan Ferizli’de de aday açıklayan CHP’nin bu ismi geri çekeceği öğrenildi.

adayorum.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın