‘Kuşlarla Sohbetin Şartları’ konuşulacak

Büyükşehir Ocak Kültür Sanat Etkinlikleri Yazar Ahmet Murat’ın ‘Kuşlarla Sohbetin Şartları’ kitabının söyleşisi ve imza günü programı ile devam edecek. 25 Ocak Cuma günü Alicanlar Konağı’nda gerçekleştirilecek etkinlik saat 19.00’da başlayacak.   İlgili Haber Hürriyet Gazetesi Yazarı Doğan Hızlan’a göre ‘Arifiye’yi farklı kılan neydi?’ Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ocak Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Kuşlarla Sohbetin Şartları’ kitabının […]

 ‘Kuşlarla Sohbetin Şartları’ konuşulacak

23.01.2019 - 14:48

Güncelleme : 23.01.2019 - 14:48

Büyükşehir Ocak Kültür Sanat Etkinlikleri Yazar Ahmet Murat’ın ‘Kuşlarla Sohbetin Şartları’ kitabının söyleşisi ve imza günü programı ile devam edecek. 25 Ocak Cuma günü Alicanlar Konağı’nda gerçekleştirilecek etkinlik saat 19.00’da başlayacak.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ocak Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Kuşlarla Sohbetin Şartları’ kitabının söyleşi ve imza günü programı ile devam edecek. 25 Ocak Cuma günü Tarihi Alicanlar Konağı’nda gerçekleştirilecek etkinlikte Kuşlarla Sohbetin Şartları kitabının yazarı Ahmet Murat, okuyucuları ile buluşacak. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Ocak Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Kuşlarla Sohbetin Şartları’ kitabının söyleşisi ve imza günü etkinliği ile devam edecek. 25 Ocak Cuma günü Alicanlar Konağı’nda saat 19.00’da gerçekleştirilecek etkinliğe Ahmet Murat konuşmacı olarak katılacak. Tüm hemşerilerimiz programa davetlidir” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın