Dınkırcı, Kaymakamlık Binasındaki Birimleri Ziyaret Etti.

Kaymakamımız  Bekir Dınkırcı, Kaymakamlık Hizmet Binasında yer alan İlçe Müdürlüklerine ziyarette bulundu.   Yazı İşleri Müdürlüğü birimlerini gezdikten sonra, İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, İlçe MalMüdürlüğü, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü ve İlçe Tapu Müdürlüğü’nü ziyaret eden  Kaymakamımız, birim amirlerinden yürütülen iş ve işlemler hakkında bilgiler aldı.   İlgili Haber Hürriyet Gazetesi Yazarı […]

 Dınkırcı, Kaymakamlık Binasındaki Birimleri Ziyaret Etti.

24.01.2019 - 15:58

Güncelleme : 24.01.2019 - 15:58
Kaymakamımız  Bekir Dınkırcı, Kaymakamlık Hizmet Binasında yer alan İlçe Müdürlüklerine ziyarette bulundu.

 

Yazı İşleri Müdürlüğü birimlerini gezdikten sonra, İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, İlçe MalMüdürlüğü, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü ve İlçe Tapu Müdürlüğü’nü ziyaret eden  Kaymakamımız, birim amirlerinden yürütülen iş ve işlemler hakkında bilgiler aldı.

 

Kaymakamlık hizmet binasındaki çalışma ofislerini de ziyaret eden  Kaymakamımız, ben yerine biz, yönetim yerine yönetişim kavramı ile takım olarak ekip ruhu içerisinde hareket edilmesinin kamu hizmetlerinde etkinliği ve verimi arttıracağını, insan odaklı ve çözüm odaklı çalışmanın önemli olduğunu belirterek, kurum amirleri ve kurum personellerine kolaylıklar diledi ve işlem için bekleyen vatandaşlarla da bir süre sohbet etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın