ORHAN AKYÜZ AK PARTİ ARİFİYE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI…

 Ak Partiden Arifiye Belediye Meclis Üyeliği için  gerçekleşen 24 başvurulardan biriside İlçemizde faaliyet gösteren bir süper markette Genel Müdür olarak görev yapan Orhan Akyüz oldu. Orhan Akyüz Neden belediye Meclis üyesi olduğunu arifiyehaber.net  haber sitemize anlattı. Yöneticilik tecrübem var   1970 Artvin-Ardanuç doğumlu,evli ve üç çocuk babasıyım.1993 yılından itibaren Mağazacılık sektöründe PTT Pazarı,YİMPAŞ mağazalarında Reyon […]

 ORHAN AKYÜZ AK PARTİ ARİFİYE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI…

24.01.2019 - 14:04

Güncelleme : 24.01.2019 - 14:11
 Ak Partiden Arifiye Belediye Meclis Üyeliği için  gerçekleşen 24 başvurulardan biriside İlçemizde faaliyet gösteren bir süper markette Genel Müdür olarak görev yapan Orhan Akyüz oldu.
Orhan Akyüz Neden belediye Meclis üyesi olduğunu arifiyehaber.net  haber sitemize anlattı.
Yöneticilik tecrübem var
  1970 Artvin-Ardanuç doğumlu,evli ve üç çocuk babasıyım.1993 yılından itibaren Mağazacılık sektöründe PTT Pazarı,YİMPAŞ mağazalarında Reyon görevlisi,Müdür Yardımcısı,Satın Alam Sorumlusu ve 2004 yılından itibaren Sakarya’mızn yerel mağazası SAKMAR SÜPERMARKET’TE Genel Müdür olarak görev yapmaktayım.
2008 yılından itibaren Arifiye’mizn İlçe olmasını takiben AK Parti İlçe yönetiminde Mali İşlerden sorumlu Başkan yardımcısı olarak göreve başladım.2010Seçimlerinden sonra yapılan seçimli ilk kongremizde yine yönetime seçilerek aynı görevime devam ettim.
Marka Arifiye
Siyasette var olmam ve hizmetlere devam etme arzum Genel Başkanımızın vizyon açıklaması içinde yer alan farklı görevlerde de ülkemize katkıda bulunmak ve insanlara daha güzel bir hayat sürebilecekleri çevre ve toplum oluşturma heyecanı içinde olmam beni bu süreçte meclis üyesi adayı olmaya karar vermeye itmiştir.
27 yıllık ticari tecrübem ve partimizin yeni projelerine katkıda bulunmak bugün için gelinen nokta da yeni projeler üretmek,Arifiye’mizi marka bir ilçe olmasına yardımcı olmak hedeflerimin başında gelmektedir.
Belediye Meclis Adayı olarak görev alırsam halkımıza yardımcı olmanın ve sorunlarımızın çözümüne yardımcı olmanın mutluluğu,beni mutlu eden yegane güç kaynağım olacaktır.
Bugünden itibaren bütün dava arkdaşlarımla bir olarak bu hizmet bayrağını daha yukarılara taşımak için çalışmaya devam edeceğimin bilinmesini isterim…
 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın