Kaymakamımıza Hayırlı Olsun Ziyaretleri

15 Temmuz Şehidimiz Serdar Gökbayrak’ın kayınpederi Fevzi Dayan ile kayınbiraderi Yusuf Dayan ve Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, İlçe Kaymakamımız Sayın Bekir Dınkırcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.  Kaymakamımız, şehidimizin kayınpederi Fevzi Dayan, kayınbiraderi Yusuf Dayan ve Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer ile bir süre karşılıklı sohbet etti. Kaymakamımız Devletin ve Vatanın bölünmez bütünlüğü […]

 Kaymakamımıza Hayırlı Olsun Ziyaretleri

25.01.2019 - 17:03

Güncelleme : 25.01.2019 - 17:03
15 Temmuz Şehidimiz Serdar Gökbayrak’ın kayınpederi Fevzi Dayan ile kayınbiraderi Yusuf Dayan ve Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, İlçe Kaymakamımız Sayın Bekir Dınkırcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 Kaymakamımız, şehidimizin kayınpederi Fevzi Dayan, kayınbiraderi Yusuf Dayan ve Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer ile bir süre karşılıklı sohbet etti.

Kaymakamımız Devletin ve Vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerimizin haklarının asla ödenemeyeceğini, şehitlerimize ve gazilerimize minnet ve şükran borcumuz olduğunu, hayatta olan şehit yakınlarına ve gazilerimize sağlık, sıhhat dilediklerini, ebediyete intikal eden şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle andıklarını ifade etti.

15 Temmuz Şehidimiz Serdar Gökbayrak’ın kayınpederi Fevzi Dayan’a, kayınbiraderi Yusuf Dayan’a ve Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer’e ziyareti için teşekkürlerini sunan Sayın Kaymakamımız, Şehit Ailelerimizin başımızın tacı olduğunu ve kapımızın her an kendilerine açık olduğunu bir kez daha dile getirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın