Arifiye Meslek Yüksekokulu çalışmaları hakkında konuştular

Arifiye Meslek Yüksekokulu Müdürü ve Müdür Yardımcısı Kaymakamımıza Hayırlı Olsun Ziyareti gerçekleştirdi. Arifiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Can Haşimoğlu ve Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Erdal Camcı ve Mali İşler Sorumlusu Ahmet Aşnan, Kaymakamımız Sayın Bekir Dınkırcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.  Kaymakamımız, Arifiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Can Haşimoğlu ve Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. […]

 Arifiye Meslek Yüksekokulu çalışmaları hakkında konuştular

29.01.2019 - 13:13

Güncelleme : 29.01.2019 - 13:14

Arifiye Meslek Yüksekokulu Müdürü ve Müdür Yardımcısı Kaymakamımıza Hayırlı Olsun Ziyareti gerçekleştirdi.

Arifiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Can Haşimoğlu ve Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Erdal Camcı ve Mali İşler Sorumlusu Ahmet Aşnan, Kaymakamımız Sayın Bekir Dınkırcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 Kaymakamımız, Arifiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Can Haşimoğlu ve Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Erdal Camcı ile bir süre karşılıklı sohbet ederek Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Can Haşimoğlu’ndan üniversite ve çalışmalar hakkında da bilgiler aldı.

İlçemiz için üniversitenin önemine değinen Kaymakamımız, Arifiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Can Haşimoğlu ve Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Erdal Camcı ve Mali İşler Sorumlusu Ahmet Aşnan’a ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti ve başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın