MHP Arifiye’den teşekkür ve geçmiş olsun ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Başkanı Murat Yördan ve yönetimi İhlas Kuzuluk Kaplıca Evleri Genel Müdür Yardımcısı,Sakarya Halk Gazetesi köşe yazarı ve Arifiye Haber editörü Mehmet Taştan’a teşekkür ve geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi. MHP Arifiye İlçe Başkanı Murat Yördan ‘MHP’nin Onurlu Duruşu!’ başlıklı son köşe yazısından dolayı ve Arifiye’nin gelişimi konusunda medya olarak yapılan katkılardan […]

 MHP Arifiye’den teşekkür ve geçmiş olsun ziyareti

29.01.2019 - 19:32

Güncelleme : 29.01.2019 - 19:32

Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Başkanı Murat Yördan ve yönetimi İhlas Kuzuluk Kaplıca Evleri Genel Müdür Yardımcısı,Sakarya Halk Gazetesi köşe yazarı ve Arifiye Haber editörü Mehmet Taştan’a teşekkür ve geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi.

MHP Arifiye İlçe Başkanı Murat Yördan ‘MHP’nin Onurlu Duruşu!’ başlıklı son köşe yazısından dolayı ve Arifiye’nin gelişimi konusunda medya olarak yapılan katkılardan dolayı Mehmet Taştan’a teşekkür etti.

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği rahatsızlıktan dolayı geçmiş olsun dileklerini ileten Yördan,hazırlamış oldukları teşekkür plaketini yönetim kurulu üyeleri ile birlikte takdim etti.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Taştan,hep birlikte Arifiye’nin daha güzel bir hala gelmesi için gayret gösterilmesi gerektiğini belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın