AK Parti adayları Ankara’da toplanacak

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart seçimlerine ilişkin büyük projeleri perşembe günü Ankara Arena’da saat 10.00’da başlayacak toplantıda açıklayacak. MANİFESTO Bu toplantıya, AK Parti’nin tüm belediye başkan adayları da katılacak. Erdoğan, bu toplantıda partisinin seçimlere ilişkin manifestosunu duyuracak. Ankara’daki tanıtıma ilimizden belediye başkan adaylarının yanında İl Başkanı Yunus Tever, Büyükşehir […]

 AK Parti adayları Ankara’da toplanacak

30.01.2019 - 14:39

Güncelleme : 30.01.2019 - 14:39

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart seçimlerine ilişkin büyük projeleri perşembe günü Ankara Arena’da saat 10.00’da başlayacak toplantıda açıklayacak.

MANİFESTO

Bu toplantıya, AK Parti’nin tüm belediye başkan adayları da katılacak. Erdoğan, bu toplantıda partisinin seçimlere ilişkin manifestosunu duyuracak. Ankara’daki tanıtıma ilimizden belediye başkan adaylarının yanında İl Başkanı Yunus Tever, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, ilçe başkanları, il kadın ve gençlik kolları başkanları da katılacak.

 

TESLİM EDİLECEK

AK Parti’de devam eden belediye meclis üyesi aday adaylığı başvuru sürecinin 1 Şubat Cuma günü sona ermesi bekleniyor. Şubat ayı içinde meclis üyesi adayları belirlenecek.

AK Parti, 19 Şubat’ta meclis üyesi aday listelerini Seçim Kurulu’na teslim edecek.

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın