İnnovia Arifiye Konut Mağdurları ‏Başkan Karakullukçu ile görüştü

Arifiye’nin Prestijli prolerinden biri olan İnnova’da yaşanan sıkıntılardan dolayı hak sahipleri İnnovia Arifiye Konut Mağdurları birlikteliği ile biraraya gelerek seslerini duyurmağa çalışıyorlar. ‏İnnovia Arifiye Konut Mağdurları  Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ile görüşerek vaktinde teslim edilemeyen konutların durumu ilgili mağduriyetlerini paylaşarak yardım ve destek istediler. İnnovia Arifiye Konut Mağdurlarını dinleyen Başkan Karakullukçu yaşanan sıkıntıları ilgili […]

 İnnovia Arifiye Konut Mağdurları ‏Başkan Karakullukçu ile görüştü

30.01.2019 - 13:17

Güncelleme : 30.01.2019 - 13:18

Arifiye’nin Prestijli prolerinden biri olan İnnova’da yaşanan sıkıntılardan dolayı hak sahipleri İnnovia Arifiye Konut Mağdurları birlikteliği ile biraraya gelerek seslerini duyurmağa çalışıyorlar.

‏İnnovia Arifiye Konut Mağdurları  Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ile görüşerek vaktinde teslim edilemeyen konutların durumu ilgili mağduriyetlerini paylaşarak yardım ve destek istediler.

İnnovia Arifiye Konut Mağdurlarını dinleyen Başkan Karakullukçu yaşanan sıkıntıları ilgili yerlere ileteceğini belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın