CHP Arifiye Belediye Başkan Aday Adayı Muzaffer CEBECİ alan çalışmasında

Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi parti (Millet İttifakı) Arifiye Belediye başkanı aday adayı Muzaffer CEBECİ  seçim çalışmalarını sürdürüyor. Arifiye belediye başkan aday adayı Muzaffer CEBECİ Arifbey ve Neviye mahallelerinde kahvehane ve ev ziyaretlerinde bulundu. başkananAday Adayı CEBECİ ziyaretlerinde vatandaşlara ;’ Arifiye’mize hizmet etmek için yola çıktık sizlerin namuslu oylarınıza talibim Millet İttifakına vereceğimiz her oy ilçemizin […]

 CHP Arifiye Belediye Başkan Aday Adayı Muzaffer CEBECİ alan çalışmasında

31.01.2019 - 16:23

Güncelleme : 31.01.2019 - 16:23

Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi parti (Millet İttifakı) Arifiye Belediye başkanı aday adayı Muzaffer CEBECİ  seçim çalışmalarını sürdürüyor. Arifiye belediye başkan aday adayı Muzaffer CEBECİ Arifbey ve Neviye mahallelerinde kahvehane ve ev ziyaretlerinde bulundu.

başkananAday Adayı CEBECİ ziyaretlerinde vatandaşlara ;’ Arifiye’mize hizmet etmek için yola çıktık sizlerin namuslu oylarınıza talibim Millet İttifakına vereceğimiz her oy ilçemizin kalkınması için artı bir değer olacaktır. Bizim derdimiz koltuk değildir. Bizim tek derdimiz var o da Arifiye’miz dir. Arifiye’mize hizmet etmek için yola çıktık, Biz bu göreve hazırız. Önümüzdeki seçimler belki de Arifiye için hizmet alma konusunda en önemli seçimi olacaktır.Ben Arifiye’nin sevgiye,huzura,barışa ve estetiğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.Arifiye çok güzel bir ilçe ama estetik dokunuşlarımızla  daha güzel hale gelecektir.’ diyor.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın