”Özümüzde Bir,Sözümüzde Bir”

İlçemiz Neviye Mahallesi için muhtar adaylığını açıklayan Adem Yayla seçim dönemi yaklaşırken tanıtım çalışmalarına başlayarak sahaya inmeye başladı. 1985 yılında nakliyecilik ile başladığı ticarette,1990 senesinde kömürcülük ve harfiyatçılık yapan Adem Yayla aktif olarak ticaretine devam ediyor. İş hayatında ki başarısını muhtarlıkta da göstermek istiyen Adem YAYLA  mahallemiz için  ”Özümüzde Bir,Sözümüzde Bir” sloganıyla seçmenlerine seslendi. İlgili […]

 ”Özümüzde Bir,Sözümüzde Bir”

01.02.2019 - 18:31

Güncelleme : 01.02.2019 - 18:52

İlçemiz Neviye Mahallesi için muhtar adaylığını açıklayan Adem Yayla seçim dönemi yaklaşırken tanıtım çalışmalarına başlayarak sahaya inmeye başladı.

1985 yılında nakliyecilik ile başladığı ticarette,1990 senesinde kömürcülük ve harfiyatçılık yapan Adem Yayla aktif olarak ticaretine devam ediyor.

İş hayatında ki başarısını muhtarlıkta da göstermek istiyen Adem YAYLA  mahallemiz için  ”Özümüzde Bir,Sözümüzde Bir” sloganıyla seçmenlerine seslendi.

Neviye Mahallesini mahalle halkımızla birlikte el ele en güzel bir noktaya taşıyacaklarını belirten Muhtar Adayı Adem YAYLA ,‘Mahalleme hizmet bir gönül işi,bununda en iyisini yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın’ dedi.

 

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın