Kadın Gelişim Akademisi’nde yeni dönem başlıyor

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi’nin kadınlar için hayata geçirdiği Kadın Gelişim Akademisi’nde yeni dönem başlıyor. Yüce, “Akademide kadınlarımızın hayatın her alanında ihtiyaç duyduğu atölyeleri Sakaryalı hanımlarla buluşturuyoruz. 2 seminer programı ve 3 atölyeden oluşacak yeni dönem eğitimlerimize tüm kadınlarımız davetlidir” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından şehrin kadınlarına yönelik gerçekleştirilen Kadın Gelişim […]

 Kadın Gelişim Akademisi’nde yeni dönem başlıyor

04.02.2019 - 17:49

Güncelleme : 04.02.2019 - 17:49

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi’nin kadınlar için hayata geçirdiği Kadın Gelişim Akademisi’nde yeni dönem başlıyor. Yüce, “Akademide kadınlarımızın hayatın her alanında ihtiyaç duyduğu atölyeleri Sakaryalı hanımlarla buluşturuyoruz. 2 seminer programı ve 3 atölyeden oluşacak yeni dönem eğitimlerimize tüm kadınlarımız davetlidir” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından şehrin kadınlarına yönelik gerçekleştirilen Kadın Gelişim Akademisi’nde yeni dönem başlıyor. Sosyal Hizmet Dairesi Başkanı Davut Yüce, 2 seminer programı ve 3 atölyeden oluşacak Kadın Gelişim Akademisi’ne tüm kadınları davet ederken; akademinin sonunda katılımcılara katılım belgesi takdim edileceğini belirtti.

 

Sosyal ve bilgili kadınlar

Sosyal Hizmet Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Kadın Gelişim Akademisi’nde kadınlarımızın hayatın her alanında ihtiyaç duyduğu, sosyal, bilişsel, kişisel alanlarında kullanabilecekleri, kişisel gelişimlerine katkı sağlayacakları, toplumsal rollerinde sosyal duyarlılıklarını arttıracakları eğitim seminerleri ve atölyeleri Sakaryalı hanımlarla buluşturuyoruz. 2015 yılından beri her yıl hayata geçirdiğimiz bu proje ile şehrimizin kadınları artık daha sosyal ve bilgili” dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın