BBP ARİFİYE ADAYI HAKAN YAZICI’DAN İLK AÇIKLAMA

31 Mart mahalli idareler seçimlerinde BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ nden ARİFİYE belediye başkan adaylığını açıklayan HAKAN YAZICI adaylığı ve seçimler ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Adayı Yazıcı’nın açıklaması; İlgili Haber ZOR AİLESİNİN ACI GÜNÜ!.. ‘Kıymetli Arifiyeli hemşerilerim bildiginiz gibi 2014 mahalli idareler seçimlerinde Arifiye Belediye Başkanlığına BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ’nden belediye başkan adayı olmuştuk ve siz değerli […]

 BBP ARİFİYE ADAYI HAKAN YAZICI’DAN İLK AÇIKLAMA

08.02.2019 - 19:40

Güncelleme : 08.02.2019 - 20:16

31 Mart mahalli idareler seçimlerinde BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ nden ARİFİYE belediye başkan adaylığını açıklayan HAKAN YAZICI adaylığı ve seçimler ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Adayı Yazıcı’nın açıklaması;

‘Kıymetli Arifiyeli hemşerilerim bildiginiz gibi 2014 mahalli idareler seçimlerinde Arifiye Belediye Başkanlığına BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ’nden belediye başkan adayı olmuştuk ve siz değerli ilçe halkımızın yüksek teveccühüne mazhar olduk başarılı geçen bir seçim dönemi yaşadık.

Ben ve arkadaşlarım 2014 secimlerinin öncesinde olduğu gibi o günden bu güne kadar ilçemiz ile ilgili sorunların daima takipçisi olduk.

Çözümler noktasında projeler ürettik.

İlçemizin bütün dinamikleri ile devamlı istişare halinde çözümler noktasında çalışmalar yaptık.

Yerel seçimlerin yaklaştığı bu günlerde ilçemiz insanlarının ama sosyal medyadan ama bizleri ziyaret ederek tekrar aday olmamız noktasında ısrarlarını ve taleplerini inancımız ve sorumluluklarımızın gereği görmezden gelemezdik.

Bizler sehit lider Muhsin başkanın yol arkadaslarıyız.

Milletin ve memleketin bizlere tevdi ettigi hiç bir görevi reddetme lüksüne sahip değiliz en zor şartlar altında dahi elimizi taşın altına koymaktan imtina etmeyiz.

Kıymetli Arifiyeli hemşerilerim ben ve arkadaşlarım sizlerden alacağımız güçle tüm enerjimiz heyecanımız bilgi birikimimiz ve sizlere hayırlı hizmetler yapabilme azmimizle helal oylarınıza talip olduk ve sizlere tek bir şey vaat ediyoruz HER HİZMETTE HER SARTTA VE HERZAMAN ADALET...

Bu duygu ve düşüncelerle seçimlerin ilçemize ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyor tüm adaylara başarılar diliyorum.

Uunutmayalım bu seçimlerde geçer ve biz bir Nisan’dan sonra yine komşu akraba arkadaş olarak birbirimizin yüzüne bakacagiz seçimleri kavga unsuru yapmadan bir demokrasi şölenine çevirelim’

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

  • ... dedi ki:

    Mevcut başkan ve ak partinin , bu seçimler de tek rakibi olacak aday , yolun açık olsun ( karadayı ) Hakan Yazıcı , , , bir şeyleri insanlık namına daha düzgün yapacağına inanmak , kazanmanın yarısıdır , oda kürsü önüne geçmek ile olur , , ,