Evde Sağlık Hizmetleri ile 2018 yılında 33 bin 746 hastaya hizmet götürüldü

Yılın ilk Evde Sağlık ve Sosyal Hizmetler Değerlendirme Toplantısı Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli başkanlığında yapıldı. Toplantıda, İl Sağlık Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi görevli komisyon üyeleri hazır bulundu. Toplantı, Evde Sağlık Hizmetleri İl Koordinatörü Dr. Asuman Kayhan İnce’nin yaptığı 2018 yılı faaliyet raporu […]

 Evde Sağlık Hizmetleri ile 2018 yılında 33 bin 746 hastaya hizmet götürüldü

08.02.2019 - 18:12

Güncelleme : 08.02.2019 - 18:12

Yılın ilk Evde Sağlık ve Sosyal Hizmetler Değerlendirme Toplantısı Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli başkanlığında yapıldı.

Toplantıda, İl Sağlık Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi görevli komisyon üyeleri hazır bulundu. Toplantı, Evde Sağlık Hizmetleri İl Koordinatörü Dr. Asuman Kayhan İnce’nin yaptığı 2018 yılı faaliyet raporu ve 2019 yılı hizmet planlama sunumu ile başladı. Geçtiğimiz yıl içerisinde evde sağlık hizmetleri kapsamında 33 bin 746 hizmet verildiğini ve bu sayede Sakarya Evde Sağlık Hizmetleri’nin Türkiye de 6. Sırada olduğu belirtilen toplantıda, tüm kurumlar işleyişleri ve ortak yapılan çalışmalar konusunda bilgi paylaşımında bulundu. Toplantı sonunda Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli, kurumların çalışmalarını değerlendirdi ve çeşitli önerilerde bulundu. Paydaş kurumlarla yapılan hizmetlerin geliştirilmesi hususunda planlamalar yapıldı. Toplum açısından yapılan bu olumlu çalışmaların birlikte devam ettirilmesi hususunda temennilerde bulunuldu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın