Arifiye PTT Şubesine Sevgililer Günü ziyareti

PTT A.Ş tarafından düzenlenen Sevgililer Günü Kampanyası çerçevesinde sevginin güzelliğini yansıtan çeşitli, tasarım ve görselerden oluşan posta kartlarının ücretsiz olarak dağıtıldığı etkinliğe,Bekir Sıtkı Durgun İlköğretim Okulu 4-E sınıfı öğrencileri öğretmenleri Ayşen OKUMUŞ ile birlikte İlçemizde bulunan Arifiye PTT şubesine gelerek iştirak ettiler. Arifiye PTT Müdürü Merih Şener yaptığı açıklamada,’Öğrencilerimize 178 yıllık köklü kuruluşumuzun hizmetleri ile […]

 Arifiye PTT Şubesine Sevgililer Günü ziyareti

14.02.2019 - 12:22

Güncelleme : 14.02.2019 - 12:22

PTT A.Ş tarafından düzenlenen Sevgililer Günü Kampanyası çerçevesinde sevginin güzelliğini yansıtan çeşitli, tasarım ve görselerden oluşan posta kartlarının ücretsiz olarak dağıtıldığı etkinliğe,Bekir Sıtkı Durgun İlköğretim Okulu 4-E sınıfı öğrencileri öğretmenleri Ayşen OKUMUŞ ile birlikte İlçemizde bulunan Arifiye PTT şubesine gelerek iştirak ettiler.

Arifiye PTT Müdürü Merih Şener yaptığı açıklamada,’Öğrencilerimize 178 yıllık köklü kuruluşumuzun hizmetleri ile ilgili kısa bir bilgi vererek onların kuruluşumuzu tanımasını,hizmetlerimizden faydalanmasını amaçladık’dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

  • Arifiyeden Biri dedi ki:

    Bu öğretmen hanıma sormak lazım: kutlanacak belirli gün ve haftalarda SEVGİLİLER GÜNÜ varmıymış acaba. Yavrucaklari nelere özendiriyor.