Mutlu Işıksu: “Ticari Merkezleri Esnafımızla Daha İleriye Taşıyacağız”

STK ve esnaf ziyaretlerini sürdüren, mahallelerde hemşehrilerine seslenen Cumhur İttifakı AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Adapazarı’mızın kalbi olan ticari çarşılarımızın dinamizm kazanma sürecini esnafımızla birlikte başlatmak ve şehrimizin ekonomik yaşamını daha da ileriye taşımak istiyoruz.” dedi. Işıksu Dur Durak Bilmiyor İlgili Haber “Topraksız jeotermal seracılık Türkiye’ye örnek olacak” Cumhur İttifakı AK Parti […]

 Mutlu Işıksu: “Ticari Merkezleri Esnafımızla Daha İleriye Taşıyacağız”

17.02.2019 - 17:58

Güncelleme : 17.02.2019 - 17:58

STK ve esnaf ziyaretlerini sürdüren, mahallelerde hemşehrilerine seslenen Cumhur İttifakı AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Adapazarı’mızın kalbi olan ticari çarşılarımızın dinamizm kazanma sürecini esnafımızla birlikte başlatmak ve şehrimizin ekonomik yaşamını daha da ileriye taşımak istiyoruz.” dedi.

Işıksu Dur Durak Bilmiyor

Cumhur İttifakı AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş ve teşkilat mensupları ile seçim çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyor. AK Parti Adapazarı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin hazırladığı program kapsamında, Hilmi Kayın İş Merkezi, Merkez Taksi Durağı, Hergeç, Şevket Bey, Avşar, Topan ve Kundakçıoğlu Pasajları ile Çökekler Mahallesi’nde esnafla buluşan Başkan Adayı Işıksu, Kınalılar ve Güvercin Sevenler Dernekleri’nde düzenlenen programlara katıldı, Çökekler Mahallesi’nde hemşehrilerine seslendi, kadın kolları ile sandık esaslı ev sohbeti yaparak taleplerini aldı.

 

“Esnafımızla Her Zaman İstişare Edeceğiz”

Adapazarı’nı şehrin insanları ile istişareli olarak birlikte yöneteceklerini belirten Başkan Adayı Işıksu, şehir yaşantısı için esnafın önemini vurguladı, ticari merkezlerle ilgili de önemli mesajlar verdi. Işıksu, “Adapazarı’mızın huzurunu daim ettirecek olan mesai gözetmeksizin rızkının peşinde koşan bizim çalışkan esnafımızdır. Adapazarı’mızın gelişimine hız kazandırmanın yolunun esnafımızın ihtiyaçlarını temel alan çalışmalar yapmaktan geçtiğini biliyoruz. Onların teveccühü ve desteği ile Adapazarı’mızın ticari merkezlerini canlandıracak çalışmalar yapmayı hedefliyor, şehrimizin kalbi olan ticari çarşılarımızın dinamizm kazanma sürecini esnafımızla birlikte başlatmak ve şehrimizin ekonomik yaşamını daha da ileriye taşımak istiyoruz. Esnafımızla her zaman istişare edeceğimizin sözünü veriyoruz.” diye konuştu.

 

“Derneklerimizin Meselesi Bizim Meselemizdir”

Sivil Toplum Kuruluşları ve derneklerle he zaman beraber olduklarının altını çizen Başkan Adayı Işıksu, mahalle ziyaretlerinde büyük teveccühle karşılaştıklarını ve hemşehrilerini mahcup etmeyecek hizmetleri Adapazarı’na kazandırmak için çok çalışacaklarını vurguladı. Işıksu, “Bizim anlayışımızda Belediye Başkanı yönetimi emanet bilerek çok çalışan ve şehrine hizmetkâr olandır. Mahallelerimiz hep diri ve canlı, teveccühleri bizlere şevk veriyor, heyecanımıza heyecan katıyor. Mahallelerimizi daha da güzelleştireceğiz. Derneklerimizin meseleleri bizim meselemizdir. Derneklerimizin talep ve düşüncelerini değerlendirip, şehrimize faydalı olan çalışmalara destek olmak istiyor ve Adapazarı’mızın kültür değerlerine sahip çıkacak çalışmalarımızı hazırlıyoruz.” şeklinde konuştu.

 

“Her Kesime Yönelik Çalışmalarımız Olacak”

AK Parti Adapazarı İlçe Kadın Kolları ile sandık esaslı ev sohbetlerinin tüm mahallelerde gerçekleştiğini aktaran Işıksu, seçim çalışmalarında kadın kollarının özverili çalıştığını belirterek, “Seçimlerde bizleri başarıya ulaştıracak olan Kadın Kollarımızla sandık esaslı ev sohbetlerimizi tüm mahallelerimizde gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Her kesime yönelik çalışmalar yapacağımız gibi kadınların sosyal yaşama katılımını arttıracak faaliyetler de yapmayı hedefliyoruz. İnanıyoruz, inşallah hep birlikte başaracağız.” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın