SYKD’da Necmettin Kırık güven tazeledi

Sakarya Yerel Kültür Derneği’nin 6. Olağan Kongresi’nde mevcut başkan Necmettin Kırık tekrar başkan seçildi. BİRLİK İÇİNDE Derneğin tesislerinde yapılan kongrede konuşan MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül, Sakarya’nın kültür şehri olduğunu belirterek kentteki farklı kültüre sahip insanların yıllardır birlik ve beraberlik içerisinde yaşadığını ifade etti. İlgili Haber Hürriyet Gazetesi Yazarı Doğan Hızlan’a göre ‘Arifiye’yi farklı kılan neydi?’ KÜLTÜREL […]

 SYKD’da Necmettin Kırık güven tazeledi

24.02.2019 - 18:44

Güncelleme : 24.02.2019 - 18:44

Sakarya Yerel Kültür Derneği’nin 6. Olağan Kongresi’nde mevcut başkan Necmettin Kırık tekrar başkan seçildi.

BİRLİK İÇİNDE

Derneğin tesislerinde yapılan kongrede konuşan MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül, Sakarya’nın kültür şehri olduğunu belirterek kentteki farklı kültüre sahip insanların yıllardır birlik ve beraberlik içerisinde yaşadığını ifade etti.

KÜLTÜREL MİRAS

Dernek Başkanı Necmettin Kırık ise kültür mirasının çıtasını daha yükseklere çıkarmak için mücadelelerinin süreceğini vurgulayarak, “Bizlere yaptığımız etkinliklerimizde destek olan Erenler Belediye Başkanımız Cavit Öztürk’e ve yardımlarını esirgemeyen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

BAŞKAN SEÇİLDİ

Konuşmaların ardından kongreye tek liste halinde giren Necmettin Kırık, tüm üyelerin oylarını alarak tekrar başkan seçildi. Kongreye, MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, siyasi ve sivil toplum örgütleri temsilcileri, belediye başkan adayları ve üyeler katıldı.

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın