Yazıcıoğlu’nun anısına büyük saygı

Milli Birlik ve Düşünce Derneği Ortaöğretim Teşkilatı, Muhsin Yazıcıoğlu anısına Milli Birlik Ve Düşünce Derneği Sakarya İl Yönetimi tarafından ağaçlandırılan alana ziyaret gerçekleştirdi. ÇEVRE KİRLİLİĞİ Ağaçlandırılan alanı da kontrol ederek çalışmalarını sürdüren Milli Birlik ve Düşünce Derneği Ortaöğretim Teşkilatı aynı zamanda çevredeki kirliği önleyerek çevreyi temiz tuttu. Milli Birlik Ve Düşünce Derneği Ortaöğretim Teşkilatı Başkanı […]

 Yazıcıoğlu’nun anısına büyük saygı

25.03.2019 - 19:49

Güncelleme : 25.03.2019 - 19:51

Milli Birlik ve Düşünce Derneği Ortaöğretim Teşkilatı, Muhsin Yazıcıoğlu anısına Milli Birlik Ve Düşünce Derneği Sakarya İl Yönetimi tarafından ağaçlandırılan alana ziyaret gerçekleştirdi.

ÇEVRE KİRLİLİĞİ

Ağaçlandırılan alanı da kontrol ederek çalışmalarını sürdüren Milli Birlik ve Düşünce Derneği Ortaöğretim Teşkilatı aynı zamanda çevredeki kirliği önleyerek çevreyi temiz tuttu. Milli Birlik Ve Düşünce Derneği Ortaöğretim Teşkilatı Başkanı Yusuf Altıntaş, “Ebedi liderimiz, kahramanımız, şehit Muhsin Yazıcıoğlu adına büyüklerimizin ağaçlandırdığı alanı ziyaret ettik. Hem fidanların kontrolünü yapmış olduk, hem de çevremizi temiz tuttuk. Şehrimizde bu tür faaliyetlere devam edeceğiz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın