Başkan Karakullukçu, Gittiği Her Mahallede Büyük İlgi Görüyor…

Cumhur İttifakı Arifiye Belediye Başkan Adayı İsmail Karakullukçu seçim çalışmaları kapsamında gittiği her mahallede büyük ilgi görüyor. Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu gittiği her mahallede Arifiyelilerin coşku ve heyecanı ile karşılaşırken; “Arifiye tarihinde görülmeyen dev yatırımlar bizim dönemimizde hayat buldu” dedi. İlgili Haber ARSİADER’den Başkan YÜCE’ye ziyaret… Seçim çalışmalarına ara […]

 Başkan Karakullukçu, Gittiği Her Mahallede Büyük İlgi Görüyor…

26.03.2019 - 12:48

Güncelleme : 26.03.2019 - 12:48

Cumhur İttifakı Arifiye Belediye Başkan Adayı İsmail Karakullukçu seçim çalışmaları kapsamında gittiği her mahallede büyük ilgi görüyor.

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu gittiği her mahallede Arifiyelilerin coşku ve heyecanı ile karşılaşırken; “Arifiye tarihinde görülmeyen dev yatırımlar bizim dönemimizde hayat buldu” dedi.

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden ve vatandaşla kucaklaşmaya devam eden Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Arifiyeli vatandaşlar tarafından büyük ilgi ve destek görüyor. Son olarak Hanlı Merkez, Karaaptiler ve Kemaliye mahallelerinde gerçekleştirdiği programlarında vatandaşlar tarafından sokakta karşılandı. Ziyaret ve toplantıları mitinge dönüştüren Arifiyeli vatandaşlar her platformda Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakllukçu’ya desteklerini sürdürüyor.

“Bugün oy istiyoruz”

Başkan Karakullukçu yaptığı konuşmasında; “Belediye Başkanlığı görevimi ben iki dönemdir yani on seneden beri yürütüyorum. Bu süre içerisinde işimiz hizmet, gücümüz millet partimizin sloganı doğrultusunda bu zamana kadar çalıştık. Bu zamana kadar mutlaka yapamadığımız, yetiştiremediğimiz bir takım eksikler olabilir. Ancak ben şunu söylemek istiyorum. Arifiye de Bizden önce Belediye Başkanlığı yapan ağabeylerimin de projelerinde olan ancak yapamadıkları bir çok şey vardı. Bunların hepsini gerçekleştirmek Cumhurbaşkanımızla birlikte, kurduğumuz hükumetle birlikte, kadın kollarımız, ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız, meclis üyelerimizle birlikte gerçekleştirmek bizlere nasip oldu. Bunlar nelerdi; Gölbaşı projesiydi, Üniversitenin bir bölümünün Arifiye’ye getirilmesi, Mezarlık projesi, Bankalar, Noter binası. Bunların hepsi bizden önceki Belediye başkanlarının projelerinde olan, gerçekleştirmek ile ilgili seçim beyannamelerine yazdıkları projelerdi. Bu projeleri gerçekleştirmek bizlere nasip oldu. 2009’da 2014’de iki dönem seçim beyannamesi hazırlayıp sunduk. O seçim Beyannamelerinde ne sunduysak onların hepsini gerçekleştirdik. Artık günümüze geldiğimiz zaman ihtiyaçlar değişiyor. Bizler daha önceki seçim beyannamelerinde sizlerden bugün oy istiyoruz, yarın hizmetlerimiz sizlerden oy isteyecek dedik. Biz geldiğimizde Arifiye’nin merkezinin neresi olduğu belli değildi, Kültür Merkeziyle oluştu. Arifiye Kültür Merkeziyle 15 Temmuz Demokrasi Meydanını yaptık bu bölgeye. Kültür merkezi içerisinde 350 kişilik salonu, Samek kursları, Halk Eğitim Kursları mevcut. Gerek çocuklar, gerekse kadınlarımız bu tip kurslara gidemiyordu. Kültür merkezinin altında bulunan işletmelerle birlikte gerek erkeklerimizin, gerekse kadınlarımızın vakit geçirebileceği yerler oluştu” şeklinde konuştu.

 

“Hepsini gerçekleştireceğiz”

Önümüzdeki 5 yıllık süreç içerisinde yapmak istediği projelere değinen Başkan Karakullukçu, “Allah nasip ederse önümüzdeki 5 yıllık süreçte gerekirse hep birlikte sıkıntının içine gire gire bu projelerimizi gerçekleştireceğiz. Bu projeler içerisinde kütüphanesi, yüzme havuzu olan Gençlik Merkezi, Sosyal Gelişim Merkezi, Daha sağlıklı bir binada hizmet verebilmemiz için yeni bir hizmet binası inşa edeceğiz. Kapalı Spor Salonu, Asfalt Şantiyesi, Arifiye’mize yeni Bulvar kazandıracağız. Teknoloji Fakültesi, kadın girişimcilerin desteklenmesi ve evlerinde ürettiklerini satabilecekleri mekanlar oluşturulması, Arifiye Millet Bahçesi, Alt geçide yürüyen merdiven, Allah izin verirse her mahalleye mini birer halı saha, Arifiye’mizde göle kadar uzanan yürüyüş ve bisiklet yolu, Dere ıslahları ve birçok proje Allah’ın izniyle yeni dönemde hepsini gerçekleştireceğiz” dedi.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın