Yazar Fahri Tuna nihayet doğduğu ilçe de söyleşi ve imza gününde.

Bugüne kadar 11 ülkenin 65 şehrinde kendisine söyleşi ve imza günleri düzenlenen Sakaryalı yazarımız Fahri Tuna, nihayet doğup büyüdüğü Sakarya ilinin Kaynarca ilçesine söyleşiye davet edildi. Kütüphane Haftası nedeniyle Kaynarca Belediyesi ilçe kütüphanesinde düzenlenen şair Kadir Korkut’un yöneteceği etkinlikte Sakaryalı genç romancı Umut Sezer ile birlikte okurlarıyla buluşacak olan Tuna’ya duygularını sorduğumuzda, ’17 kitap yazdıktan […]

 Yazar Fahri Tuna nihayet doğduğu ilçe de söyleşi ve imza gününde.

27.03.2019 - 12:26

Güncelleme : 27.03.2019 - 12:26

Bugüne kadar 11 ülkenin 65 şehrinde kendisine söyleşi ve imza günleri düzenlenen Sakaryalı yazarımız Fahri Tuna, nihayet doğup büyüdüğü Sakarya ilinin Kaynarca ilçesine söyleşiye davet edildi.

Kütüphane Haftası nedeniyle Kaynarca Belediyesi ilçe kütüphanesinde düzenlenen şair Kadir Korkut’un yöneteceği etkinlikte Sakaryalı genç romancı Umut Sezer ile birlikte okurlarıyla buluşacak olan Tuna’ya duygularını sorduğumuzda, ’17 kitap yazdıktan ve 60 yaşına geldikten sonra da olsa doğduğum, ilkokulu ve ortaokulu bitirdiğim ilçeme davet edilmek güzel bir duygu. Benim Kaynarca’dan ayrıldığım tam 45 sene olmuş. Zaten beni de hemen herkes Taraklılı biliyor. Bu etkinliğe beni ve genç romancı kardeşim Umut Sezer’i davet eden belediye başkanı Zeynur Özel’e ve kütüphane sorumlusu Hatice Kara’ya çok teşekkür ediyorum.’ dedi.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın