Başkan Burak Kamuda çalışan avukatlar ile bir araya geldi

Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, Avukatlar Günü nedeniyle Sakarya Barosu’nun Kamuda çalışan avukatlar kurulu ile öğle yemeğinde bir araya geldi. Sapanca’da bir restoranda öğle yemeğinde Baro’nun Kamuda çalışan avukatlar kurulu ile bir araya gelen Başkan Burak’a, Sakarya Barosu Yönetim Kurulu Sayman üyesi Av. Talha Toçoğlu eşlik etti. Yemekte, Kamuda çalışan avukatların özlük hakları hakkında […]

 Başkan Burak Kamuda çalışan avukatlar ile bir araya geldi

09.04.2019 - 12:32

Güncelleme : 09.04.2019 - 12:32

Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, Avukatlar Günü nedeniyle Sakarya Barosu’nun Kamuda çalışan avukatlar kurulu ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

Sapanca’da bir restoranda öğle yemeğinde Baro’nun Kamuda çalışan avukatlar kurulu ile bir araya gelen Başkan Burak’a, Sakarya Barosu Yönetim Kurulu Sayman üyesi Av. Talha Toçoğlu eşlik etti.

Yemekte, Kamuda çalışan avukatların özlük hakları hakkında karşılıklı istişarelerde bulunuldu. Ayrıca Başkan Burak, Kamuda çalışan avukatların haklarının iyileştirilmesi için destek vereceğini belirterek, tüm meslektaşlarının Avukatlar Günü’nü kutladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın