Bekir Sıtkı Durgun da Birsen Ekin Özen Rüzgarı

Timaş gurubu yazarlarından Birsen Ekin Özen Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu öğrencileriyle buluştu. Üç ve dördüncü Sınıf öğrencilerinin katıldığı etkinlikte Birsen Ekin Özen öğrencilere hayal kurmaları gerektiğini ve bu hayallerini hikâyeye dönüştürebileceklerini vurguladı. Sınıf öğretmeni olan yazar hikâye yazmayı çok sevdiğini, yazdıkları eserlerle öğrencilere faydalı olmaya çalıştığını anlattı. İlgili Haber “Topraksız jeotermal seracılık Türkiye’ye örnek olacak” […]

 Bekir Sıtkı Durgun da Birsen Ekin Özen Rüzgarı

09.04.2019 - 16:29

Güncelleme : 09.04.2019 - 16:29

Timaş gurubu yazarlarından Birsen Ekin Özen Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu öğrencileriyle buluştu.

Üç ve dördüncü Sınıf öğrencilerinin katıldığı etkinlikte Birsen Ekin Özen öğrencilere hayal kurmaları gerektiğini ve bu hayallerini hikâyeye dönüştürebileceklerini vurguladı. Sınıf öğretmeni olan yazar hikâye yazmayı çok sevdiğini, yazdıkları eserlerle öğrencilere faydalı olmaya çalıştığını anlattı.

Öğrencilerin sorularını cevaplayan Özen daha sonra kitaplarını imzaladı. Program sonunda Okul Müdürü Cemal Yamak Bekir Sıtkı Durgun ailesi olarak okulumuzda kıymetli bir yazarı ağırlamaktan mutlu olduklarını belirterek Birsen Ekin Özen’e çiçek vererek teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın