İlçe Emniyet Müdürlüğümüze “Polis Haftası” Ziyareti.

Kaymakam Bekir Dınkırcı asayiş saatini İlçe Emniyet Müdürlüğünde İlçe Jandarma Komutanı J.Asb.Kd.Bçvş. Yavuz Erdal Türkgenci ve İlçe Emniyet Müdür Vekili Güven Alan ile birlikte gerçekleştirdi. Daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğünde Emniyet Genel Müdürlüğü Başmüfettişlerine iade-i ziyarette bulunarak Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında İlçe Emniyet Müdürümüz nezdinde tüm Arifiye İlçe Emniyet Polis […]

 İlçe Emniyet Müdürlüğümüze “Polis Haftası” Ziyareti.

09.04.2019 - 17:03

Güncelleme : 09.04.2019 - 17:03
Kaymakam Bekir Dınkırcı asayiş saatini İlçe Emniyet Müdürlüğünde İlçe Jandarma Komutanı J.Asb.Kd.Bçvş. Yavuz Erdal Türkgenci ve İlçe Emniyet Müdür Vekili Güven Alan ile birlikte gerçekleştirdi.
Daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğünde Emniyet Genel Müdürlüğü Başmüfettişlerine iade-i ziyarette bulunarak Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında İlçe Emniyet Müdürümüz nezdinde tüm Arifiye İlçe Emniyet Polis Teşkilatı’nın Polis Haftasını kutladı.

Kaymakamımız, vatandaşlarımızın esenliği ve güvenliği için yurdun dört bir yanında fedakârca görev yapan tüm Polis Teşkilatının Polis Haftası’nı kutlayarak görevini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmet ve minnetle andı ve görevleri başındaki polislerimize ve gazilerimize sevdikleri ile birlikte sağlıklı, başarılı yıllar temenni etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın