FERİD ŞEKERLİ, ARİFİYE ERZURUMLULAR DERNEK BAŞKANLIĞINA ADAY OLUYOR!

Olağanüstü kongre kararı alarak 21 Nisan’da kongreye gidecek olan Arifiye Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanlığı için Eleganze Ajans Kurucusu Ferid Şekerli  aday  oluyor. Dernek Başkanlığına aday olan Ferid Şekerli’nin bu konuda haber sitemize yaptığı açıklama; İlgili Haber Sakarya Eğitimde İnovasyon Zirvesi (SEİZ) ‘Değerli Arifiye’li hemşerilerim, 21 Nisan 2019 Pazar günü Arifiye Erzurumlular Kültür ve […]

 FERİD ŞEKERLİ, ARİFİYE ERZURUMLULAR DERNEK BAŞKANLIĞINA ADAY OLUYOR!

11.04.2019 - 19:25

Güncelleme : 11.04.2019 - 19:25

Olağanüstü kongre kararı alarak 21 Nisan’da kongreye gidecek olan Arifiye Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanlığı için Eleganze Ajans Kurucusu Ferid Şekerli  aday  oluyor.

Dernek Başkanlığına aday olan Ferid Şekerli’nin bu konuda haber sitemize yaptığı açıklama;

‘Değerli Arifiye’li hemşerilerim,

21 Nisan 2019 Pazar günü Arifiye Erzurumlular Kültür ve Yardımlaşma Derneğimizin genel kurul seçimi yapılacaktır. Yapılacak olan bu seçimde, genç ve dinamik bir ekip ruhu ile yeni projeler üreterek, yardımlaşma ve dayanışma adına tüm kurum ve kuruluşlar ile ortak çalışmalar yürütüp, Erzurumlunun şan ve şerefine yakışır bir şekilde, kırmadan, dökmeden, birlik ve beraberlik içerisinde, görüş ve düşünce ayrılıklarına bakmaksızın her düşünceye kucak açan bir anlayışla hareket eden yönetim oluşturmaya kara vermiş bulunmaktayım.

Tüm Bilgi ve tecrübelerimiz ile, bu beklentilere cevap verebilmek, örf, adet ve geleneklerimizi, özelliklede genç kuşakların birbirleriyle kaynaşmasını sağlarken, saygı, sevgi ve hoşgörü çerçevesinde örnek olabilmek adına Arifiye Erzurumlular Kültür ve Yardımlaşma derneği başkanlığına aday olduğumu bildirmek isterim.

Tüm Hemşerilerimizin desteğini bekliyor, saygı ve sevgiler sunarım.’

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın