Arifiye’de gerçekleşen ölümün ardından dram çıktı

Bugün İlçemizi Neviye Mahallesi Çimen Sokak’ta meydana gelen ölüm haberinin ardından dram çıktı.Edinilen bilgiye göre, sabah erken saatlerde işe gitmek için evden çıkan vatandaşlar bugün  yol kenarında hareketsiz yatan bir şahısla karşılaştı. Vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdiler. Yapılan incelemelerde başından vurularak yatan şahsın RecepB. olduğunu tesbit ettiler. İlgili Haber DADAŞ ET YENİLENEN YÜZÜ […]

 Arifiye’de gerçekleşen ölümün ardından dram çıktı

13.04.2019 - 21:38

Güncelleme : 14.04.2019 - 12:04

Bugün İlçemizi Neviye Mahallesi Çimen Sokak’ta meydana gelen ölüm haberinin ardından dram çıktı.Edinilen bilgiye göre, sabah erken saatlerde işe gitmek için evden çıkan vatandaşlar bugün  yol kenarında hareketsiz yatan bir şahısla karşılaştı.

Vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdiler.

Yapılan incelemelerde başından vurularak yatan şahsın RecepB. olduğunu tesbit ettiler.

Recerp B. bundan 4 yıl önce Şanlı Urfa’nın Suruç ilçesinde 94/3 tertip olarak vatani görevini yaparken bunalıma girerek yaşamına son veren  ve Neviye Mahallesi Açmalarda ikamet eden Şehid Abdullah Beğen’iN ağabeyi idi.

Recep B.  kardeşine olan düşkünlüğü ile tanınıyor bunu sosyal medya hesaplarından yatığı paylaşımlar ile de ifade ediyordu.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın