MÜSİAD’tan Stres ve Zaman Yönetimi Semineri

MÜSİAD Sakarya Şubesinin Üyelerine yönelik gerçekleştirdiği, Uzman Psikolog Erkan Çifte’nin sunumu ile “Stres ve Zaman Yönetimi” konulu seminer düzenlendi. MÜSİAD Hizmet binasında gerçekleştirilen seminere, Şube Başkanı Yaşar Coşkun, Yönetim Kurulu ve Üyelerin katıldığı programda, Stresin biyolojik, psikolojik ve fiziksel birçok yönüne ayrıntıları ile değinildiği eğitimde Uzman Psikolog Erkan Çifte’nin tecrübe ve deneyimlerinden faydalanarak, iş hayatında […]

 MÜSİAD’tan Stres ve Zaman Yönetimi Semineri

17.04.2019 - 13:23

Güncelleme : 17.04.2019 - 13:23

MÜSİAD Sakarya Şubesinin Üyelerine yönelik gerçekleştirdiği, Uzman Psikolog Erkan Çifte’nin sunumu ile “Stres ve Zaman Yönetimi” konulu seminer düzenlendi.

MÜSİAD Hizmet binasında gerçekleştirilen seminere, Şube Başkanı Yaşar Coşkun, Yönetim Kurulu ve Üyelerin katıldığı programda, Stresin biyolojik, psikolojik ve fiziksel birçok yönüne ayrıntıları ile değinildiği eğitimde Uzman Psikolog Erkan Çifte’nin tecrübe ve deneyimlerinden faydalanarak, iş hayatında bir nebze de olsa faydalı olacağını belirtmiş oldu.

MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun; Zamana hâkim olamadığımızda üretkenlik ve verimlilik azalır, gerginlik ve stres artar, yaşam kalitesi düşer. İş ve özel yaşamında zamanı daha etkin kullanabilmesi, stresi yönetebilme yönünde farkındalık sağlayarak, iş verimliliğini yükseltmek ve yaşam kalitesini arttırmak amacıyla üyelerimize yönelik böyle bir seminer düzenlediklerini ifade etti.

Programın devamında Uzman Psikolog Erkan Çifte’nin “Stres ve Zaman Yönetimi” konulu seminer gerçekleştirildi. Seminerin sonunda ise MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun bilgilendirici anlatımları için Uzman Psikolog Erkan Çifte’ye tüm üyeleri adına Ahilik Tablosu hediye ederek, tüm katılımcılara teşekkür etti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın