Kaymakam Dınkırcı’dan Berat Kandili Mesajı…

Arifiye ilçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı Berat Kandili dolayısı ile bir tebrik mesajı yayınladı; ‘Mübarek Ramazan ayının habercisi ve müjdeleyicisi olan bir Berat Kandili’ni daha hep birlikte idrak etmenin heyecan ve mutluluğu içerisindeyiz. İlgili Haber TRUMP’A MEKTUP!   Milli ve manevi değerlerini her zaman ön planda tutan milletimizin gönlünde ayrı bir yeri olan kandil geceleri; insanları […]

 Kaymakam Dınkırcı’dan Berat Kandili Mesajı…

19.04.2019 - 16:47

Güncelleme : 19.04.2019 - 16:47

Arifiye ilçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı Berat Kandili dolayısı ile bir tebrik mesajı yayınladı;

‘Mübarek Ramazan ayının habercisi ve müjdeleyicisi olan bir Berat Kandili’ni daha hep birlikte idrak etmenin heyecan ve mutluluğu içerisindeyiz.

 

Milli ve manevi değerlerini her zaman ön planda tutan milletimizin gönlünde ayrı bir yeri olan kandil geceleri; insanları birbirlerine yaklaştıran, kaynaştıran, hoşgörü, kardeşlik ve dayanışma duygularının ön plana çıktığı, dini duyguların yoğunlaştığı, ilahi rahmetin, bereketin dolup taştığı, merhamet ve hayır duygularının artarak, gönüllerin huzurla dolduğu önemli bir zaman dilimidir.

 

Bu mübarek gecede elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açmalı, kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine gayret göstermeli, büyüklerimizin ve dostlarımızın kandilleri tebrik edilerek, hayır duaları alınmalıdır. Unutmayalım ki sevinç ve mutluluklar paylaşıldıkça artar, sıkıntılar da paylaşıldıkça hafifler.

 

Bu duygu ve düşünceler ile Arifiye’li hemşehrilerimin ve İslam aleminin Berat Kandili’ni en kalbi dileklerimle tebrik ediyor, tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın