Çaykara Gazetesi hemşerisini haber yaptı

caykaragazetesi.com internet haber sitesi  hemşerileri Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Ağırman’ın son yerel seçimler sonrası Başkan yardımcılığının devam ettiğinin haberini yaptı. caykaragazetesi.com’da yayınlanan o haber… Çaykaralı Ağırman Arifiye Belediye Başkan yardımcılığına devam ediyor İlgili Haber Sakarya Barosu’nda seminer düzenlendi Adnan Ağırman Arifiye Belediye Başkan yardımcılığına devam ediyor. İlçemiz Taşkıran Mahallesinden olup Adapazarı Arifiye İlçesinde ikamet […]

 Çaykara Gazetesi hemşerisini haber yaptı

20.04.2019 - 14:06

Güncelleme : 20.04.2019 - 14:06

caykaragazetesi.com internet haber sitesi  hemşerileri Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Ağırman’ın son yerel seçimler sonrası Başkan yardımcılığının devam ettiğinin haberini yaptı.

caykaragazetesi.com’da yayınlanan o haber…

Çaykaralı Ağırman Arifiye Belediye Başkan yardımcılığına devam ediyor

Adnan Ağırman Arifiye Belediye Başkan yardımcılığına devam ediyor.

İlçemiz Taşkıran Mahallesinden olup Adapazarı Arifiye İlçesinde ikamet eden Ağırman 1997 yılında memur olarak girdiği Arifiye Belediyesinde üçüncü dönem Belediye Başkan yardımcısı olarak devam ediyor. Çevresinde sevilen sayılan ve dürüst kişiliği tanınan Ağırman görevine başarı ile sürdürüyor.

ADNAN AĞIRMAN KİMDİR?

1970 Yılında Taşkıran’da doğdu İlk okulunu Taşkıran’da tamamladı. Çaykara Ticaret Lisesinde okudu ve Trabzon Ticaret Lisesinden mezun oldu. 1990 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Giresun Meslek yüksek okulu muhasebe bölümünü bitirdi.1991-1992 yılında askerlik vazifesini tamamladı 1993 yılından beri Sakarya’da ikamet etmektedir.1997 yılında Sakarya Arifiye Belediyesine memur olarak çalışmaya başladı. 2004 yılında Eskişehir Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu. 2004 yılından itibaren mali işler müdürlüğü. 2009 yılından itibaren de Arifiye Belediyesinde Başkan yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Çaykara Gazetesi olarak Ağırman’a başarılar diliyoruz.

Kaynak

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın