Arifiye Kazım Karabekir’de 23 Nisan coşkusu

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kurulduğu ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin temellerinin atıldığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99’uncu yıldönümü  İlçemiz  Kazım Karabekir İkokulunda coşkuyla kutlandı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programında; günün anlam ve önemini belirten konuşmalar, şiirler, öğrencilerimizin hazırladıkları çeşitli gösteriler, yarışmalar yapıldı. Okul İdaresi ,Kutlamalarda emeği geçn tüm öğretmenlere, […]

 Arifiye Kazım Karabekir’de  23 Nisan coşkusu

23.04.2019 - 17:19

Güncelleme : 23.04.2019 - 17:19

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kurulduğu ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin temellerinin atıldığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99’uncu yıldönümü  İlçemiz  Kazım Karabekir İkokulunda coşkuyla kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programında; günün anlam ve önemini belirten konuşmalar, şiirler, öğrencilerimizin hazırladıkları çeşitli gösteriler, yarışmalar yapıldı.

Okul İdaresi ,Kutlamalarda emeği geçn tüm öğretmenlere, öğrencilere ve velilerime teşekkür ederken, başarıların devamını diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın