Çocuk Hakları Merkezi Başkanı Av. Elif Erdem Düzgün’ün 23 Nisan mesajı

Çocuk Hakları Merkezi Başkanı Av. Elif Erdem Düzgün’ün 23 Nisan dolaısı ile yayınladığı  mesajı; Sakarya Barosu Çocuk Hakları Merkezi Başkanı Av. Elif Erdem Düzgün, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. İlgili Haber “Topraksız jeotermal seracılık Türkiye’ye örnek olacak” Mesajında, Çocukların Cumhuriyetin teminatı, yarının ve umudun aydınlık yüzleri olduğunu ifade eden […]

 Çocuk Hakları Merkezi Başkanı Av. Elif Erdem Düzgün’ün 23 Nisan mesajı

23.04.2019 - 11:21

Güncelleme : 23.04.2019 - 11:21

Çocuk Hakları Merkezi Başkanı Av. Elif Erdem Düzgün’ün 23 Nisan dolaısı ile yayınladığı  mesajı;

Sakarya Barosu Çocuk Hakları Merkezi Başkanı Av. Elif Erdem Düzgün, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Mesajında, Çocukların Cumhuriyetin teminatı, yarının ve umudun aydınlık yüzleri olduğunu ifade eden Başkan Düzgün’ün mesajının tamamı şu şekilde:

“Çocuklar; Cumhuriyetimizin teminatı, yarının ve umudun aydınlık yüzleri. Çocuklar; gözlerinde ışık, seslerinde neşe hiç eksilmesin istediğimiz, sevgiyle büyüttüğümüz fidanlar. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün; çocuklarımıza armağan ettiği, dünyadaki ilk çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

Sakarya Barosu Çocuk Hakları Merkezi olarak çocukların yaşam haklarının elinden alınmadığı, çocuk istismarının ve ihmalinin olmadığı, çocuk yaşta evlenmeye zorlanmadığı mutlu ve aydınlık yarınlar diliyoruz.

Çocukların, çocuk olabildiği, çocukluğunu yaşayabildiği nice bayramlara…”

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın