SAÜ’19 BİLİM KÜLTÜR SANAT VE SPOR GÜNLERİ ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR

24-26 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan SAU’19 Bilim, Kültür Sanat ve Spor Günleri’nin açılışı 24 Nisan 2019 Çarşamba günü saat 11:00’da Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampusü’nde gerçekleştirilecek.   İlgili Haber Doğaseverler Pamukova İnönü ve Erciova yaylasını adımladı SAÜ’19 BİLİM KÜLTÜR SANAT VE SPOR GÜNLERİ ETKİNLİK PROGRAMI (24-26 NİSAN 2019)   Yer: Helikopter Pist Alanı   […]

 SAÜ’19 BİLİM KÜLTÜR SANAT VE SPOR GÜNLERİ ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR

23.04.2019 - 17:00

Güncelleme : 23.04.2019 - 17:00

24-26 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan SAU’19 Bilim, Kültür Sanat ve Spor Günleri’nin açılışı 24 Nisan 2019 Çarşamba günü saat 11:00’da Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampusü’nde gerçekleştirilecek.

 

SAÜ’19 BİLİM KÜLTÜR SANAT VE SPOR GÜNLERİ ETKİNLİK PROGRAMI

(24-26 NİSAN 2019)

 

Yer: Helikopter Pist Alanı

 

ETKİNLİK PROGRAMI

 

24 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA (BİRİNCİ GÜN)

SAHNE GÖSTERİLERİ

11:00 Mehter Takımı Gösterisi

11:30 Rektör Bey’in açılış konuşması

12:00 Etkinlik Pilavı Dağıtımı

12:15 Çeçenistan ve Kafkas Öğrenci Topluluğu Düğün Gösterisi

14:00 Filistin Öğrenci Topluluğu Filistin Halayı

17:00 Afrokarya Öğrenci Topluluğu (Somali ve Sudan Gösterileri)

18:00 Rock Topluluğu (1 Saat)

 

BİLİM KÜLTÜR SANAT VE SPOR ETKİNLİKLERİ

11:00 – 17:00 Langırt oyunu (ücretsiz)

11:00 – 12:00 Drone Gösteri ve Çekimi

11:00 – 16:00 Voleybol, Sokak Basketbolu, Basket Atışları, Kort Tenis Yer: Spor Tesisleri

12:00 – 17:00 Atlı Sporlar Öğrenci Topluluğu Bayrak Tepe-Gösteri

12:00 – 18:00 Grafiti Öğrenci Topluluğu – Grafiti Sanatı Yer: Helikopter Pisti

 

25 NİSAN 2019 PERŞEMBE (İKİNCİ GÜN)

SAHNE GÖSTERİLERİ

11:00 Afganistan Öğrenci Topluluğu (Şarkı Dinletisi, Dans Gösterileri)

12:00 Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan Öğrenci toplulukları (Şarkı Dinletisi, Dans Gösterileri)

14:00 Devlet Konservatuarı Çok Sesli Koro

15:00 Müzik Öğrenci Topluluğu (Müzik Gösterisi)

16:00 Devlet Konservatuarı Yöresel Halk Oyunları

 

BİLİM KÜLTÜR SANAT VE SPOR ETKİNLİKLERİ

12:00 – 14:00 Personel Ligi 3. Lük Final maçı

11:00 – 17:00 Langırt oyunu (ücretsiz)

12:00 – 14:00 Okçuluk Atışı Yarışması

15:00 – 16:00 Halat çekme ve Animasyonlar

11:00 – 16:00 Masa Tenisi, Bilardo, Tavla Yer: Merkez Kafeterya

11:00 – 15.00  Uçurtma Şenliği –Yer: Bayraktepe

12:00 – 18:00 Grafiti Öğrenci Topluluğu – Grafiti Sanatı Yer: Helikopter Pisti

 

26 NİSAN 2019 CUMA (ÜÇÜNCÜ GÜN)

SAHNE GÖSTERİLERİ

14:00 – 15:00 Devlet Konservatuarı Yöresel Halk Oyunları

16:00 – 17:00 Devlet Konservatuarı (Karaoke)

17:00 – 18:00 Genç Tema Topluluğu Doğa İçin Çal Müzik

14:00 – 19:00 Rock Topluluğu

 

BİLİM KÜLTÜR SANAT VE SPOR ETKİNLİKLERİ

11:00 – 19:00 Langırt oyunu (ücretsiz)

16:00 – 17:00 Türk Dünyası Topluluğu Geleneksel Ata Sporu ( Güreş) Karakucak-mat sporu

14:00 – 17:00 İzciler Öğrenci Topluluğu Gösteri ve Tanıtım

14:00 – 15:00 Genç Tema Öğrenci Topluluğu -Doğayı çalma doğadan çal

17:30 – 19:00 Satranç, Pes, Masa Futbolu Yer: Merkez Kafeterya

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın