TÜMSİAD’tan Karakullukçu’ya tebrik ziyareti

Arifiye Belediyesine gerçekleştiren ziyaret ile  TÜMSİAD yönetimi, başkanlık görevine yeniden  seçilen İsmail Karakullukçu’yu tebrik ederek başarılar diledi. TÜMSİAD heyetini ağırlayan başkan Karakullukçu ise hızla gelişen Arifiye ilçesini daha ileriye taşıyacak ve gelişimine katkı sağlayacak çalışmalarda tüm kurum ve kuruluşlarla yakın işbirliği ve dayanışma içerisinde olmaya devam edeceklerini söyledi. İlgili Haber TRUMP’A MEKTUP! TÜMSİAD Şube Başkanı […]

 TÜMSİAD’tan Karakullukçu’ya tebrik  ziyareti

25.04.2019 - 18:56

Güncelleme : 25.04.2019 - 18:56

Arifiye Belediyesine gerçekleştiren ziyaret ile  TÜMSİAD yönetimi, başkanlık görevine yeniden  seçilen İsmail Karakullukçu’yu tebrik ederek başarılar diledi.

TÜMSİAD heyetini ağırlayan başkan Karakullukçu ise hızla gelişen Arifiye ilçesini daha ileriye taşıyacak ve gelişimine katkı sağlayacak çalışmalarda tüm kurum ve kuruluşlarla yakın işbirliği ve dayanışma içerisinde olmaya devam edeceklerini söyledi.

TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez ise; “Arifiye’ye güzel hizmetleriniz oldu. Yeni dönemde de bu hizmetlerin devam edeceğinden şüphemiz yok. Sivil toplum kuruluşu olarak Arifiye’ye hizmet noktasında bizim de üzerimize düşen bir görev varsa yapmaya hazırız” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın