Şehit Ailelerimize Ziyaret

Kaymakamımız  Bekir Dınkırcı, İlçe Jandarma Komutanı Sayın J.Asb.Kd.Bçvş. Yavuz Erdal Türkgenci, İlçe Emniyet Müdür V. Sayın Güven Alan, İlçe Müftüsü Sayın Mehmet Türkoğlu ile birlikte şehit ailelerimize ziyarette bulundu. İlk olarak 03.08.1993 tarihinde Van İlinde şehit düşen Erdoğan Yeni’nin babası Mehmet Ali Yeni ve ailesi ziyaret edilerek bir süre önce umre ziyaretinden dönen şehit ailemize […]

 Şehit Ailelerimize Ziyaret

26.04.2019 - 17:33

Güncelleme : 26.04.2019 - 17:33
Kaymakamımız  Bekir Dınkırcı, İlçe Jandarma Komutanı Sayın J.Asb.Kd.Bçvş. Yavuz Erdal Türkgenci, İlçe Emniyet Müdür V. Sayın Güven Alan, İlçe Müftüsü Sayın Mehmet Türkoğlu ile birlikte şehit ailelerimize ziyarette bulundu.

İlk olarak 03.08.1993 tarihinde Van İlinde şehit düşen Erdoğan Yeni’nin babası Mehmet Ali Yeni ve ailesi ziyaret edilerek bir süre önce umre ziyaretinden dönen şehit ailemize hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu.

Daha sonra 19.06.2010 tarihinde Hakkari İlinde şehit düşen Mutlu Saydam’ın babası Sıddık Saydam ve ailesi ziyaret edildi.

Ziyaretlerde İlçe Müftümüz Mehmet Türkoğlu tarafından şehitlerimizin ruhu için Kuran’ı Kerim okundu dualar edildi.

 

Kaymakamımız, Devletimizin bekası milletimizin bağımsızlığı için fedayı can eden aziz şehitlerimizin geride bıraktığı emanetleri olan şehit ailelerimize sahip çıkmanın boynumuzun borcu olduğunu, kendilerinin her zaman yanlarında olduğumuzu, şehit ailelerimiz ve gazilerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için kapımızın kendilerine her daim açık ve Devletimizin imkânlarının kendilerinin hizmetinde olduğunu bir kez daha ifade etti.

 

Şehit ailelerimiz yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın