Başkan Karakullukçu Kızılcahamam’da

Ak Parti’nin Anakara’nın Kızılcahama ilçesinde başlayan kamp programına Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’da katıldı. Ak Parti il Başkanı Yunus Tever Sosyal Medya hesabından yaptığı ve Sakarya’dan kampa katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu ve diğer İlçe Belediye başkanlarının da yer aldığı fotoğraflı paylaşımında ;”Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep tayyip Erdoğann’ın : “Hep […]

 Başkan Karakullukçu Kızılcahamam’da

27.04.2019 - 17:10

Güncelleme : 28.04.2019 - 13:54
Ak Parti’nin Anakara’nın Kızılcahama ilçesinde başlayan kamp programına Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’da katıldı.
Ak Parti il Başkanı Yunus Tever Sosyal Medya hesabından yaptığı ve Sakarya’dan kampa katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu ve diğer İlçe Belediye başkanlarının da yer aldığı fotoğraflı paylaşımında ;Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep tayyip Erdoğann’ın : “Hep beraber kenetleneceğiz, unutmayın bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız” dedi. #GönülBelediyeciliğiKampı’nda Sakarya olarak hep bir aradayız. Rabbim birliğimizi daim kılsın.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın